Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1-2 éve próbálkozom társkereső...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1-2 éve próbálkozom társkeresőn ismerkedni, de még csak egy randi sem jött össze. Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Alig van aki vissza ír, aki még visszaír, azzal max pár napig írogatunk, és annyi. Találkozni senkivel sem találkoztam. Itt a gyakorin is van hogy írogatok lányokkal de pár nap múlva annyi.

Mi a gond velem?

Annyira rossz érzés hogy én nem érdeklem a lányokat, és nem szeret egy lány sem. Sosem volt még barátnőm, el sem tudom képzelni hogy milyen az ha szeret egy lány meg ha hiányzok neki... 😕

Hogy fogadjam el ha esetleg nekem sosem jön össze?


2019. júl. 2. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Keveset iszol
2019. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én az önfejlesztést ajánlom, kommunikációrol, csajozásról, személyiség erősítése, dolgozz az álmaidon.
2019. júl. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is, csak az önfejlesztést tudom ajánlani.

Egyél többet vagy kevesebbet!

Változtasd meg a hajadat!

Figyeld hogyan ismerkednek azok akik átlagos vagy hátrányos külsővel rendelkeznek és képesek sikerrel járni egy-egy ismerkedésnél!

Mi nekünk férfiaknak sokszor évekig kell csiszolni a tökéletes ismerkedés fortélyait és a vonzó kisugárzást sem mindig kapjuk az ölünkbe.

Azt tanácsolom ülj fel a buszra/vonatra és menj ismerkedni olyan városba ahol nem ismernek téged és az ismerőseidnek is aligha vannak ismerősei ott és kezdj bele a vadászatba azzal a tudattal, hogy egy leszólítás semmiképpen nem minősül zaklatásnak!

Egy lány addig nem jelenthet fel ameddig nem tapogatod, folytatsz vele nemi aktust a beleegyezése nélkül, nem figyelmeztet hogy kopj le különben jelent a rendőrségen, nem mutatod meg neki a nemi szerveidet váratlanul.

Egy intelligens és bármit is érő lány nem fog téged azért bunkón elküldeni, mert leszólítottad és váltani szerettél volna vele pár szót udvariasan.

Hogyha meg ugyanazzal a módszerrel már a 20.-ik lány koptatott le akkor valószínűleg a módszerrel van a baj.

2019. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3

És ha véletlen összejön egy lánnyal 300kmrel arrébb? Túl kockázatos... Marad a recsi :D

2019. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A társkereső fiatal korban baromság (tapasztalatból mondom). A korodbeliek többsége szórakozni jár, az a néhány, aki pedig fent van, csak a "legjobb fogásoknak" ír vissza. Szerintem akikkel beszéltél, azok is csak az időtöltés gyanánt regisztráltak. Nem tudom, mi az oka, hogy az online társkeresést választottad (nincs időd személyesen keresgélni, vagy félsz a visszautasítástól, stb.), de én ráállnék a való életben keresésre. Sok sikert!
2019. júl. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!