Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyszerre sok fiú, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre sok fiú, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most töltöttem be a 18-at. Nagyon fiatalon, 14 éves koromtól volt egy barátom 3 évig, amolyan gyerekszerelem típus volt. Egymás lelkitársai voltunk és 2,5 év után lefeküdtünk és aztán tönkrement a kapcsolatunk fél év múlva szakítottunk. Aztán összejöttem egy fiúval akivel egy szűk évig voltunk együtt, 1 hete szakítottunk.

Azaz 4 éve folyamatosan kapcsolatban voltam valakivel. Aztán eléggé sok fiú próbált udvarolni az elmúlt 1-2 évben és most, hogy szingli lettem itt vagyok 18 évesen, és szó szerint 9 fiú írkál, randizni hív, ki komolyabb ki komolytalanabb szándékkal, mindegyikben van valami ami megfog de mégsem, és nem tudom, hogy most mihez kezdjek, talán hibát követtem el azzal hogy ilyen fiatalon barátom volt és nem tudtam “kiélni magam” mint a korombeliek, hogy beszélgettek néhány fiuval és mostanra lett barátjuk. Nem a szexről beszélek, 2 fiúval feküdtem le, akiket szerettem is. Nem célom mind a 9-el összefeküdni. Egyszerűen csak össze vagyok zavarodva, nekem nem megy az hogy csókolózzak ezzel-azzal így össze-vissza mindenkivel, félek hogy ez valami “társfüggőség” hiszen félek attól hogy mi lesz most, hogy nincs senkim és nincs mellettem egyvalaki állandóan, nem tudom kiben bízhatok meg és hogy kinek milyen szándékai vannak,egyszerűen csak wááá segítsetek, volt már valaki ilyen helyzetben?

Röviden a kérdésem: sok fiú próbàlkozik nálam, nem akarok kavarni az összessel de mégis izgalmas dolog ez hogy érdeklődnek, nem tudom kit válasszak vagy egyaltalan csak maradjak egyedül egy ideig vagy mit tegyek?


2019. júl. 11. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Dugj mindegyikkel. Teszteld le, milyenek az ágyban, pontozd őket, jegyezd fel a kukiméretüket. Majd ezek alapján válassz
2019. júl. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Ezt hívják kapcsolatfüggőségnek. Nekem volt ilyen barátnőm, szerencsére már eltakarodott az életemből. Igazi energia vámpír volt, tipikusan az a fajta akinek mindegy ki van mellette csak legyen valaki, mérgező egy ember volt.

Nem mondom hogy te is ilyen vagy, vagy leszel, de az hogy 9 közül nem tudsz választani...és hogy eleve 9 fiút hülyítesz...

Ilyenkor adok igazat azoknak az általánosító rinyagépeknek, akik nyomják a dumát hogy a fiatal csajok mind csak gyűjtik a holdudvart maguk köré, mert ezzel elégítik ki a napi egot.

És akkor mindenki csodálkozik ha senki nem veszi komolyan a másikat, se a lányok se a fiúk.

2019. júl. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Írj egy pro kontra listát!Hülyén hangzik,de beválik!Vagy élőben találkozz mindeggyikkel,(persze ne egyszerre) és akkor döntsd el,h melyikkel akarsz igazán lenni,ha még így sem megy,akkor szűkítsd le a kört először 5-re utána 3-ra majd meg lesz a végleges!


Eddig csak neten beszéltetek?


Ha szerencsés vagy,akkor néhány vissza fog utasítani,így könnyebb dolgod lesz!!;D

2019. júl. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%
Gangbang.
2019. júl. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hogy csinálod😭 légyszíves taníts mester
2019. júl. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon kapós kis suna lehetsz.Mind annyira komoly szándékkal nyomul,hogy elborítson egy gyömösz kedvéjért.Arra én is vevő lennél 1x
2019. júl. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
62%
inkább velem beszélnél a többi meg elfelejtenéd :D
2019. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha attól függetlenül ők mit akarnak találkoznál velük mondjuk úgy baráti alapon?

Találkoztok, elmentek ide-oda, közben fel tudod mérni őket.

2019. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggőség szerintem is. De te is írod, hogy nem érzel rendben valamit, mert nem nagyon volt "én időd". Ez nem arról szól, hogy kiéled-e magad vagy nem, hanem látszik hogy egymagadban nem tudsz mihez kezdeni, nem tudod mit csinálj, hogy élj, mit kezdj magaddal. Nem tudod magad meghatározni a világban, csak ha valaki mellett vagy és ahhoz kötöd magad.


9 fiú ír és nem tudod mit tegyél - teljesen egyértelmű hogy egyiket sem akarod, csak imádod azt a figyelmet amit kapsz tőlük és hogy kontrollálod őket. Ha nem így lenne, akkor közelednél afelé aki tényleg tetszik. Olyan érzésed van mintha mindenható lennél és ez mámorító, úgy érzed magad mintha isten lennél. Ezzel vagy elfoglalva és nem magaddal.


Szóval nem a kiéléssel van gondod, hanem hogy nem ismered magad, nem tudod ki vagy, hogy mi kell neked, hogy mit szeretnél, mire vágysz, miből állsz össze, mit akarsz az életben. Felkéne fedezned a saját érzéseid, gondolataid most egy ideig, ahhoz meg kell hogy egyedül legyél - kezdésnek lehet mondjuk az, hogy nem tartok a tűzben egyszerre 9 srácot.

2019. júl. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nyilván mondanám, hogy maradj egyedül amíg lecsitulsz, barátkozz, koncentrálj valami nyári munkára, szeptembertől meg tanulásra, illetve ott vannak a barátok hobbik...


De mit érnek ezek, ha bizsregsz odalent, és nem tudsz ellenállni? Mit ér ez, ha élvezed, hogy rajonganak érted, és egyre csak többet akarsz?

2019. júl. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!