Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Interneten ismerkedés hasonló...

Interneten ismerkedés hasonló embereknek (? )

Figyelt kérdés
Hol tudna ismerkedni egy olyan ember mint én? 18 éves vagyok sose volt barátnőm barátaim stb, nem tudnék odamenni valakihez ismeretlenül stb (bár nem is lenne alkalmam) egyáltalán nem jönnek be a trendi dolgok mint például a sok alulöltözött (rövid vágott póló - "cica" nacis stb) lányok, buli menőzés bandázás barátokkal stb... Kevés ilyen ember van és kicsit se vágyok arra amire mások, olyan lányt akarok magam mellé amilyet a többi srác szinte lenéz (ezt meg is kaptam párszor) olyan lány aki nem tapasztalt nem olyan neten élősködő mai pláza cica, nem külsőre megy, 100% hűséges, még az se érdekelne ha lelkileg ő is rosszul van mint én, ebbe is különb vagyok... Nem sorolom még az okokat amiért le lehet nézni és nyomoroncnak hívni engem, de érdekelne hogy random emberek szerint mégis egy ilyen roncsnak mint én hol lenne esélye ismerkedni hozzám hasonló emberekkel, vagy lehetőleg egy lánnyal? Nem a szokásos rinya kérdés ezt le kell írnom a hülye hozzászólások miatt, nem kihasználni vagy megfektetni akarok valakit és nem trollkodok, igazi a kérdés és normális hozzászólásokat várok, nem olyat hogy bemesélem magamnak mert ez sajnos nem igaz, és arra se vagyok kíváncsi hogy 18 évesen nem késtem el semmivel mert ez sem így van, például nem hiszem hogy lenne esélyem tapasztalatlan lányt találni aki korombeli és nem 3 fiuja van egyszerre 😂 Szóval "viccet" félre téve olyan válaszokat várok amitől felfelé és nem lefelé megy az "életkedvem". Mielőtt troll hozzászólást írsz: van akinek könnyebb van akinek nem 😟

2019. máj. 1. 05:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire unatkozol?
2019. máj. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Szintén 'magányos farkas'-nak titulált 18 éves lány itt!😒

Kezdésképpen szerintem nem kéne ennyit ócsárolnod magadat egy ilyen rövid szövegben. Konkrétan majdnem több szólt arról, hogy mekkora 'nyomoronc'(engedd meg, hogy én is éljek evvel a szóval, ha már te is) vagy, mintsem arról, hogy mi is az igazi problémád.

Az nagyon becsülendő, hogy komoly társat keresel már ilyen fiatalon.

Általában az általad megfelelőnek definiált lányok ilyen korban vagy gőzerővel tanulnak, különóráznak, esetleg a hobbijuknak élnek. Persze, mindezt picit megbújva, távol a nagy közösségektől. Saját példámból indulok ki, javítsatok kj nyugodtan.

Azt tudnám neked tanácsolni, hogy járj nyitott szemmel, akármekkora közhely is.

Vedd észre a lányokat, és növessz tököt megszólítani őket. Mi baj lehet belőle, úgy igazán őszintén? Elküld maximum a melegebb éghajlat fele, de az meg kiheverhető. Kezdeti kudarcoknak nem kellene rányomni a bélyeget a hozzáállásodra.

Javasolhatnám a kávézókba járást, könyvtárak látogatását és egyéb értéket képviselő rendezvények látogatását.

Végszóként, tudunk azonosulni a helyzeteddel, és igen szar, de ezt dobta a gép🙄 Két választásod van: várod a sültgalambot, hogy berepüljön a szádba, vagy teszel lépéseket az ügy megoldásának az érdekében.

2019. máj. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Nekem sem könnyebb. Képzeld én 17 éves vagyok,nem volt még barátnőm,és mégsem rinyálok,hanem letojom az egészet. A rinyálás az nem férfias dolog.
2019. máj. 1. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%
Én szívesen megismernélek. Ha gondolod írj!
2019. máj. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A pofára esés mindennek az alapja,tudni kell "veszíteni" is,ha nem hiszel magadban,teljesen mindegy,hogy online kezdesz ismerkedni,vagy kutya sétáltatása közben. Úgy gondolom nincs rá hely vagy alkalom erre. Járj nyitott szemmel. A csalódásból tanulni és magad lenni. Nyílni,befogadni,tárulkozni. Hidd el ha nyitott vagy és bízol magadban,akkkor mindegy milyen dumád van,vagy márkás e a ruhád vagy trendi,sokkal nagyobb eselyed van,mintha az összes társkeresőn fent lennél. F28
2019. máj. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, a társkereső téma eleve is kilöve :) Máshova pedig sose járok, nincs is okom rá, nem is tudok meglenni úgy 2-3 ember között se... Köszi 2-esnek is a normális választ. Sajnos szerintem sose fog megérteni senki... Ha lenne is sok időm akkor is max (és most csúnyán fejezem ki magam) "használt" lányok vannak 18 felé.. Én inkább vagyok az aki lenne fiatalabbal mint hogy idősebbel, de hiába ha az átlag 13-14 évesen már ágyba van valakivel, valahogy nekem ez nem jön be ha tapasztalt nem is tudnék bízni benne nem is érezném magam kicsit se jónak stb... Valahogy ez nem az én világom, nekem nem kéne itt lennem szerintem..
2019. máj. 1. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!