Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Lehetséges lenne hogy ez a...

Lehetséges lenne hogy ez a láncfűrész valóban 3500W-os?

Figyelt kérdés

[link]


Kicsit irreálisnak tartom,főleg annak jegyében,hogy a vélemények szerint mindenkinek tökéletesen működött.

Hát valahogy kétlem hogy mindenki legalább C16-al biztosított áramkörön használta a gépet,mikor a gyakorlatban a legtöbb áramkör 10 vagy 13 amperre van biztosítva.


A másik amiért kételkedem,hogy ennél jóval drágább gépek is csak 2000W-osak.


2019. szept. 24. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
a fűrészmánia facebook oldalára tedd fel. A ranger egy olcsó láncfűrész, azt kell nézni, hogy mennyire megbízható ezért a pénzért. Szerintem kínai gyártmány, de sok tapasztalat nemigen van róla, nem nagyon láttam eddig sehol.
2019. szept. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Wadmalac ***** válasza:

Nézd meg a vevői reakciókat is. Fene tudja.

Én is nézegettem tavaly, de aztán inkább maradtam a 2 kW-os Skilnél. Nem bántam meg.

2019. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem csodálkoznék, ha egyéb hiányosságait próbálnák ellensúlyozni a brutál teljesítménnyel, persze jó nagy betűkkel ráírva és sűrűn emlegetve.

"brutális erő (3500W)", "rendkívül erős 3500W-os motorjának köszönhetően", "3500W-os motor magával ragadó erőt kölcsönöz", és ezek csak a linkelt oldalon a leírásban. :)

Az sem tiszta, hogy ez a felvett vagy a leadott teljesítmény. :))

2019. szept. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szirty ***** válasza:
83%
A "magával ragadó erő" egy láncfűrész esetében meglehetősen kétértelmű... :)
2019. szept. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
36%
#4: Főleg, hogy a vevői értékelésekben szerepel, hogy nincs rajta markolati biztonsági leállító. :D
2019. szept. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem ugyan úgy kamu hamis adat mint a benzines fűrészükön az 5 ló .65ccm van ráírva és egy 53ccm es henger van rajta (45.2mm henger átmérő 3.2mm lökethossz)

Elektromos készülékeknél a felvett energiát jelöli nem a leadottat ami lehet a 2000W-ot sem éri el.Csak áruházban vegyél amit vissza is vihetsz ha lefüstöl!

2019. okt. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem találtam a műszaki adaplapját, viszont elképzelhető hogy ennyi wattal pörgeti a villanyórát max terheléskor. Mert nekem vágta már le ilyen a biztosítékot ám.
2019. nov. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!