Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Valóban Brómot kevertek a...

EagleHUN kérdése:

Valóban Brómot kevertek a sorkatonák teájába (régen a szocializmusban) hogy ne kívánják a nőket?

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is, ez egyételmüen csak kitalálás.(Én akkor is éltem már, tehát nem csak "hallottam")

Egyrészt ilyen nem létezik, másrészt a katonák éppen hogy kívánták a nöket továbbra is.

A pletykának az adott alapot, hogy kezdetben azok, akik elötte csak ültek a fotelban, a kiképzés miatt hullafáradtak voltak és semmire nem volt energiájuk, még a szexre sem.

Azzal szokták indokolni, hogy a teán látni lehetett egy filmréteget - ez szerintük a bróm -, pedig csak egyszerüen a tea volt állott, és minden teán idövel képzödik egy csersavréteg, és ez az, amit láttak.

2020. febr. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
legenda csak
2020. febr. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én még gyerek voltam a szocban (szerencsére).


Később (az utolsó körben 2001-2002 körül?) el akartak vinni, de a 30% os hallássérülésem meg a főiskola miatt ez nem jött össze nekik.


De köszi a megnynugtatást hogy nem mérgezték apámat, és ez csak egy "urban legend".

2020. febr. 5. 12:24
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"mérgezték"???


Az nem méreg. Nem ártalmas.


Mellesleg a börtönökben meg nyugtatókat adnak, hogy ne legyen agresszió

2020. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Városi legenda:

[link]

2020. febr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még voltam katona. Nem tudom, adtak-e valamit,de az biztos, egy darabig eszembe sem jutott a szex. Később aztán, még a tiszti wv-ben is ment a téma,mikor a feleségem jött látogatni.
2020. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Wadmalac ***** válasza:
100%

Azért húzzunk éles különbséget a bromid és az elemi bróm közé.

Méghozzá a bromid-vegyületek és a bromidion csapata és az elemi bróm közt áll fenn a különbség.


A bromidok és a bromidion csak kissé mérgező, az elemi bróm viszont erősen az.

A bromid ilyen-olyan formában használatban volt gyógyászati szerként, egyes baktériumok ellen és féreghajtóként is.

Ezen célból meg bizony régen használatban lehetett a katonaságnál is.


Mondjuk a libidó féken tartásához semmi köze, az tény.

2020. febr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%
Igen, de csak mostanában kezd hatni ;)))
2020. febr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Jóban voltam anno a konyhafőnökkel és beszélgettünk erről, de azt mondta, hogy nekik nincs semmi kiadva, hogy valamit is bele kellene tenniük az ételbe. Ha valami van is benne, akkor az már az alapanyagban kell , hogy legyen.

Úgyhogy ez valószínűleg legenda.


Ezt megerősítendő, hogy az egyik katonatársam igen nagy nőfaló hírében állt, de mikor bevonult nem volt nője.

A laktanya kerítés vízszintes beton lapokból épült fel, olyan 2 méter x 30 centi x 5-6 centi vastagságú álló lapokból. Hajnali őrség váltáskor épp egy varroda mellett haladt el a pár őr. A varroda ugyan kívül volt,de nem lehetett több 1 méternél a hölgyek öltözője.

A surranó társ meg fogta a gépfegyverét és a csövével megemelte a beton tömböt. Alá tett egy nagyobbacska kavicsot, így mindenki tudta nézni reggelente a csajokat. Furcsa is volt, hogy a hajnali őrség váltás mindig tovább tartott. :)

2020. febr. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálom idézni édesapám: Örültek ám, ha luk van a fenekükön, nemhogy a sorkatonák kívánalmaival szórakozzanak vegyületi úton. Hát nem volt gumi az egy szem teherautójukra, leesett egy eső, nem tudtak kiállni a laktanyából, elakadtak vele riadóztatásnál az alakulótér közepén. Éjjel meg a dugiban tartott meglógott disznójukat hajkurászták a kiéhezett főtörzsek ugyanott. Szóval ne gondold túl ezt az országot. Amerikában maximum...
2020. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!