Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ami utcán speed az a kémiában...

Ami utcán speed az a kémiában amfetamine?

Figyelt kérdés
Amihez hozzájutni az utcán az hány százalék hatóanyag? Mivel ütik fel ?

2020. febr. 7. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
A,speed az tudtommal nem amfetamin, hanem metamfetamin. Amfetaminnal le lehet ülni matekot tanulni egész éjjel, meth-el viszont teljesen használhatatlan lesz az ember.
2020. febr. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
2020. febr. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
44%

Amik ma mennek az nagyon ritkán amfetamin. Régen amfetamin volt benne 10% körül, és azért ment el több pakk is egy bulizós estén.

A methamfetamin az Németbe megy, megy Szlovákba, nálunk nem jellemző. Annak a hatása olyan 24 órás totálba, míg a speed csak kb a fele és sokkal lájtosabb. Itthon nálunk azt szokták meg..

Na de a lényeg hogy amik ma kaphatók azok döntő többségben dizájner drogok. Ezek jöttek be amik legálisak voltak, aztán tiltogatták be, tették fel az ilyen-olyan listákra. Ma már nem legálisan rendelgetik, de mégis új anyagok. Ezek már olyan jó másolatok hogy aki nem gyorsozik sok-sok éve az le se vágja a különbséget. Van ilyen illatosító amivel olyan szagúra csinálják mint a gyros, meg egy kicsit általába felnedvesítik - és máris úgy néz ki, olyan illata van minta régieknek. Csakhogy ezek baromi erősek. Egy két vékony utca és már full beadják, de általába rövidebb ideig mint a régi ami ugye igazi amfetamin volt. Ezeket is persze még meg is ütik pl lidokainnal, vagy gyógyszerekkel amik változtatnak a hatásukon...

2020. febr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kristálynak mondják itt a methamfetamint ,állítólag egyszerűbb előállítani ezért mérgezőbb.


De jobban üt ,és más neki a hatása is. Tovább is tart a hatás.

2020. febr. 9. 13:22
 5/5 anonim válasza:
Tovább tart jah. 200 al ver szíved 24 órán át mintha valami futóversenyen lennél, kb le se tud az ember ülni. én lövöm az spt is de 1x túladagoltam a methet és nekem annyi elég is volt. Az se tudtam mi a nevem, és azt hittem űldöznek a rendőrök.. Nekem jobb a kis békés bio spuri :)
2020. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!