Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van esély arra hogy szimulált...

Van esély arra hogy szimulált világban élünk?

Figyelt kérdés

2021. szept. 13. 16:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
56%

Én nem gondolom, hogy szimulált világban élnénk! Nagyon is valóságos ez!

Már a feltételezés is abszurd! (Megárt a túl sok TV nézés!!!)

De szeretnék fel tenni két kérdést azoknak, akik szerint ez a világ szimulált:

1, Ki készítette akkor szerintetek ezt az állítólag szimulált világot?

2, Mi oka volt erre?

2021. szept. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
40%

Ezek buta kérdések.

a kérdező ezzel csak lovat kap maga alá, és azt hiszi, hogy komolyan veszik.

Más kategóriában lehet ilyet csinálni, de a tudományban értelmetlen.

Amúgy most is fut egy valamivel normálisabb kérdező hasonló kérdése az ezotérián.

2021. szept. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
36%
Nem csak, hogy szimulált világban élünk, de bizonyos parazita idegenek még meg is hackelták. Ennek függvényében nem is azt látjuk az égen, ami valójában ott van. Van erről egy film az Elpusztíthataatlanok. Kötelező megnézni [link]
2021. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
6%
Nem kéne ezt a kérdést végre áttenni az ezotériába?
2021. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 Gofrisütő ***** válasza:
61%
Megint itt egy híres tévhit: a megfigyelés befolyásolja a kvantumokat. Sokan teljesen félreértik. Nem a mi megfigyelésünk, nem a mi agyunk szabályozza. A részecskék leszarják, hogy ki figyeli őket. A kölcsönhatás számít. Úgy tudjuk megfigyelni, ha egy másik részecskét küldünk oda. A két részecske kölcsönhatásba lépésekor kerülnek lesznek 1 helyen. És ha szimulációban élnénk, akkor se változna semmi. Hiszen nem tudnánk kiszabadulni.
2021. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
87%
25 ez sem igaz -.-
2021. szept. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Wadmalac ***** válasza:
59%

#26: Melyik része?

Mert az, hogy nem kell tudatos megfigyelő, nem attól "omlik össze a hullámfüggvény", hanem a környezettel való interakció, információ-átadás (nevezzük kölcsönhatásnak) miatt, az igaz.

2021. szept. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
87%
Közismert, hogy a megfigyelés befolyásolja a kvantumrendszert. másképp viselkedik a világ. Ha megfigyeled részecske lesz, ha nem akkor hullám. A tudósok ezt mondják. Én nekik hiszek nem gyk soknak
2021. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Gofrisütő ***** válasza:
51%
A megfigyelés alatt a mérést értik. A mérés pedig beleavatkozik a valóságba. Én is a tudósoknak hiszek, de én meg is értem.
2021. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 Wadmalac ***** válasza:
59%

"Ha megfigyeled részecske lesz, ha nem akkor hullám. A tudósok ezt mondják."

Nem ezt mondják. Ezen nem változtat, ha te nem érted vagy valami ezós lapon vagy elcseszett ismeretterjesztőben informálódsz.


"Én nekik hiszek nem gyk soknak"

Akkor tessék, olvas és higgy nekik.


[link]

2021. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!