Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Természettől fogva magas...

Természettől fogva magas koleszterinszinttel bíró emberek agya jobban működik, mint azoké, akiknek a koleszterinszintje alacsony?

Figyelt kérdés

ápr. 19. 03:28
A kérdező szavazást indított:
Nem igaz orvos mást mond
Igaz mert érzem
Nettó marhaság
22 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

A koleszterin több mindenhez szükséges, de az agymüködéshez egyáltalán nem.

Nem tudom, honnan jön újabban ez a hülyeség, valami idióta kitalálta, a többi meg terjeszti.

ápr. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mivel tudod bizonyítani?Még terjeszted a marhaságaidat még itt is elegem van már belőled áll pióca!
ápr. 19. 09:01
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

NEKED van valami bizonyítékod arra, amit állítasz?

Olvass inkább utána, hogy a koleszterin akkor probléma, ha magas, mindenhol a csökkentés a lényeges, attól nem lesz senkinek baja, ha nem magas!

Ne itt veszekedj, arról nem lesz igazad!

ápr. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem veszekedés!

Olvas utána hogy mennyire kell nélküle nincs értelem!

ápr. 19. 15:19
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Be tudsz végre linkelni egy TUDOMÁNYOS cikket erröl? Ugyanis ilyet csak bulvárlapok írnak esetleg.

Ha valamit állítasz, azt NEKED KELL bizonyítani!

ápr. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem kell elég a koleszterin nem evése a hitetlenséghez!

És érthetetlenséghez!

ápr. 19. 15:40
 7/18 A kérdező kommentje:

Miért kell tudományos alátámasztás?

Nem elég hogy folyamatosan tagadják még a létét is az orvosok?!

ápr. 19. 15:49
 8/18 narancs-virág válasza:
100%

NEM, nem tagadják az orvosok, egyetlen ilyet sem olvastam eddig soha, ha igaz lenne az állításod, akkor tudnál megbízható oldalt linkelni.

Az elözö válaszolókkal is csak veszekszel, de nem adsz meg egyetlen olyan forrást sem, ami alátámásztaná, amit itt nagyhangod benyögtél.

Azt hiszen, NEKED kellene elöször utána nézni annak, MIT ÁLLÍTANAK az orvosok, nem pedig valótlanságokat állítani!

ápr. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Azén agyam és gondolkodásom maga az bizonyíték és bizonyítvány is egyben!

Ti nem hisztek nekem a koleszterin az agy építőköve.

Már itt csorbultok mert nem hisztek nekem és magatoknak sem?!

ápr. 19. 16:03
 10/18 e-ditta válasza:
92%

NE is haragudj, de a kérdésed, a stílusod meg egyáltalán az, hogy ilyen hülyeséget állítasz, csak azt bizonyítja, hogy az agyad egyáltalán nem müködik jól. (A magas koleszterinszint az ezerk szükületét okozza, ami többek közt az agyi érkatasztrófát, strokot elösegíti, az agymüködést gátolja)

Kiírsz egy értelmetlen, a tudományos álláspontokkal ellenkezö kérdést, egyetlen válaszólónak sem írsz semmiféle bizonyítékot, csak a saját rögeszmédet ismételgeted, ami csak annyit bizonyít, hogy az agyaddal valamoi nagyon nincs rendben.

A koleszterin nem az agymüködésre hat, legjobb esetben az érrendszerre, az agy müködéséhez egész másokra van szükség.


Egyébként az én agyammal semmi gond, gépészmérnök vagyok, szóval feltehetöen tudok gondolkodni, ellentétben veled.

ápr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!