Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Lehetséges lenne építeni egy...

Lehetséges lenne építeni egy igazi, működő időgépet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 28. 15:34
1 2 3 4 5
 31/41 anonim válasza:
Szerintem nem lehetséges de ha lehetséges lenne honnan veszed hogy a kormány nyilvánosságra hozná?
2011. jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim válasza:
A párhuzamos valóságok feltételezésével nincsenek ellentmondások, de az első hozászólók között író nem fogalmazott helyesen, nem csak az események megváltozásával jön létre párhuzamos világ, hanem minden egyes döntés, és mozdulat megtételével, ami történhetett volna másképp is. Ajánlom az olvasók figyelmébe a Schrödinger macskája című könyvet
2011. jan. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim válasza:
Ha esetleg el tudnál jutni a jövőbe és találkoznál a jövőbeni önmagaddal, annak beláthatatlan következményei lehetnek. Összeomolhat a világegyetem és megsemmisülhet a tér-idő kontínum...
2011. jan. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
100%
Rám találtak! Nem tudom, hogy de rám találtak! Menekülj Márti!!
2011. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti: Tól sok sci-fit nézel. :D


Amúgy meg épp erről olvasok most egy könyvet(Sean Caroll-Most vagy Mindörökké) és éppenséggel lehetne építeni, de azért nem lehetne vele visszautazni bármeddig, mert az képtelenség. Csak a gép megépítésének pillanatáig.

2011. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim válasza:
100%
szóval ha megépitenék, akkor valsz rögtön jönne valaki a jövőből, hogy elmondja hogy mire vigyázzunk :D érdekes lenne.
2011. jan. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim válasza:
Utolsó előtti, nem szeretem a scifiket... csak Dr. Emmett Brownt:D
2011. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim válasza:

szerintem ha valaha is felfog találni valaki egy időgépet akkor már tudnál róla..

Ezena hülye kérdésen én is elszoktad néha gondolkodni de annyira nincsen semmi értelme.... és végül arra jutok hogy kiakaszt :DD

2011. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim válasza:
Amugy az is elég ha a a földel elentétes irányban éltudjuk érni a 3ezer kilom,étr per orát és utazunk két évet a földön addigra husz év telik el igy a multba ellehet menni ugy hogy nem vagyunk ott a jelenben ugyhogy ha egyszer sikerül megcsinálni az idögépet akkor ha visszamegyünk a jövöben akkor az már változtatni nem fogjuk tudni és nem fogunk tudni vissza jönjni belöle ugyanez vonatkozik a jövöre is ha siker eljutnunk tudatunkban leszünk azzal hogy mi a multbol jötünnk vagyis az akkori jelenböl igy azt dem tudjuk megváltoztatni és aza akkori jelenbe sem lehet vissza ,menni
2011. jan. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 nlorant82 ***** válasza:
1000 YHz-100000 YHz frekvencia tartomány elérése kell az időutazáshoz de ez a jelenlegi technológiai szinten még nem lehetséges,sajnos! Én 12 évesen kezdtem el foglalkozni a témával és 30 évesen jöttem rá a megoldásra ami pofon egyszerű volt! Amúgy lehetséges az időben előre és vissza is utazni a jelenlegi fizika egy ponton hibás azért nem jöttek még rá a dolgok nyitjára!
2014. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!