Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Lottósorsolás! Algoritmus...

Lottósorsolás! Algoritmus alapján, véletlenszerüen, vagy a feladott szelvényekközött legkevesebbet megjátszott számsorra leszürve történik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 19:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Ha letezne 15-20 ilyen szam, akkor az azt jelentene, hogy csaltak."


Nem tudok linket adni.


én foglalkoztam ezzel egy időben, mert kíváncsi voltam, vajon statisztikai alapon lehet-e jó számokat találni.


Ha gondolod játszhatsz vele te is.

A számok megvannak sok évre visszamenőleg a szerencsejáték zrt weboldalán.


Az Excel meg a te barátod is. ;-)

2011. júl. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

okes, mit csinaltal azon kivul, hogy megnezted, hogy egy szamot hanyszor huztak ki? Nekem nagyon nem vilagos ez a leszukiteses dolog.... Szerintem nagyon beneztel valamit.


De mond meg, hogy mit csinaltal, mi jott ki, en reprodukalom, es ertelmezzuk az eredmenyeket.

2011. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

többféleképpen szűrtem rá, mint írtam feljebb.


- összes számra

- sorsolási típusok szerint

- hónapra, hétre bontva

- csak a nyerő 5 találatos húzásokra

- stb stb


Nem érdemes vele többet foglalkozni. én játszottam vele 2-3 napot és nem lettem okosabb. Nincs tuti számcsoport statisztikai alapon.


Viszont valamennyire torzít a rendszer, de ez simán lehet a permutációkhoz képest kicsi mintavétel miatt.


Szóval nem érdemes vele foglalkozni. legalább is engem nem érdekel már....

2011. júl. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha lenne rá valamilyen módszer, akkor az a valaki aki tudja a módszert minden héten telitalálatos szelvényt adna fel nem?
2011. júl. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát nem. mert attol, hogy tudjuk, hogy valamire felirható lenne egy képlet, nem feltétlen tudjuk megoldani is.
2011. júl. 23. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!