Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Asztrál utazás. Lehetséges,...

Asztrál utazás. Lehetséges, vagy sem?

Figyelt kérdés

Szerintetek lehetséges az asztrál utazás (testen kívüli élmény), vagy sem? Ha igen, akkor kinek milyen tapasztalatai vannak ebben? Hogyan érte el, mit látott/érzett, milyen volt?


Előre is köszi szépen a kommenteket!:)


2009. máj. 9. 00:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem nem lehetséges, már oylan formában, hogy az ember tényleg elhagyja a testét és csak nemtudom, lélek formájában lebeg. Azt ellenben el tudom képzelni, hogy vannak olyan technikák, amivel az ember el tudja hitetni az agyával azt, hogy testetlen. Nem árt egy kis ópiát, vagy THC hozzá... Én részemről a legnagyobb asztrálutazás, amikor a 9-es troli végigpadlózza a Felső-Tisza partot... ;)
2009. máj. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

lehetséges, az agyaddal bármit megtehetsz. ezt nem szó szerint kell érteni, hogy "látszik" hogy a lelked kiszáll belőled, és lebeg össze-vissza, hanem olyan, mint valami nagyon intenzív álom, de mégis valóság. valamiféle hallucinációhoz tudnám hasonlítani.

biztos nagy élmény lehet.

2009. máj. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
82%
Lehetséges,vannak erről könyvek is,hogy hogyan kell elérni. Leülsz és rárakod a combodra a kezed. Hosszan nézed a kézfejed, és próbálod "megteremteni" az asztrális mását.Látod,ahogy a kézfejedből "kiemelkedik" a pontos,asztrális mása,és így tovább haladsz,míg az egész tested nem áll előtted. Állítólag,annak,akinek sikerül hatalmas távokat tud megtenni időben és térben egyaránt,átmehet a falon.De ha jobban belegondolunk,akkor nem megy át a lélek semmilyen falon,hiszen minden tárgynak megvan a pontos asztrális mása. De elég veszélyes,mert ha a testet megzavarják,akkor a lélek nem tud épségben visszamenni. Nagyon sok előkészítést kell megtenni,és hatalmas türelem kell hozzá. Javaslom José Silva: Agykontroll című könyvét,amiben az agyhullámaiddal megtanulhatod befolyásolni a tested és annak működését. Nekem az alfa hullámmal voltak sikereim,és egyáltalán nem hülyeség. De az asztrális síkon vannak ártó lelkek,démonok,akik akadályozhatják a lelket. Mikor azt álmodod,h repülsz,vagy zuhansz,valójában a lelked akkor is kiszáll/visszatér a testedbe. Ez is egyfajta utazás.Remélem tudtam segíteni!
2009. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Elhiszem az asztrál utazást. Még nekem nem skerült, de valahogy érzem, hogy lehetséges.
2009. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
14:40 - igen, tudtál!:D Amúgy én is tudok egy-két dolgot az asztrális utazásról, csak kíváncsi voltam rá, hogy mi a véleménye erről az itteni embereknek, illetve, hogy vannak-e sikertörténetekkel rendelkező egyének?:D Köszi szépen!:)
2009. máj. 9. 22:30
 6/14 anonim ***** válasza:
41%
nem hinném, hogy létezne ilyesmi
2009. máj. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
LEHETSÉGES!
2009. máj. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit tekintünk a valóságnak: ami kint van, vagy ami bent.
2009. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon messzire lehet utazni, óriási sebességgel. Sőt megtanulható a test mozgatása is, ilyenkor már nem csak az asztráltest utazik, hanem a fizikai test is. Én voltam 10-15 alkalommal a Földön kívül, kétszer a Naprendszeren is kívül.
2009. júl. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Aki hisz a telekinézisben, emelje fel a kezemet!
2009. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!