Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A műanyag mint olyan, az...

A műanyag mint olyan, az képes idővel elfáradni?

Figyelt kérdés

Vettem a neten egy az enyémhez ugyanolyan típusú villanyborotvát, de régebbi széria. Használt volt, gondoltam megveszem, vagy donornak, vagy a sajátom kihajítom és tudom használni a tertozékaival együtt. Igenám, de a műanyagból készült kampó a gépben, ami mozgatja a hajnyíró fogakat és a borotvakést, elkopott.

Ha viszont nem is a borotvát, de a TV távirányítója, amivel ma bazseváltam, hogy egyáltalán kapcsoljon + a tartóselem, egyszerűen kontakthibás és a gombok is beragadnak. Elképzelhető, hogy a műanyag fáradása miatt nem célszerű használt eszközöket venni? Ha feltételezzük azt mondjuk, hogy a cikk elektronikája még működőképes...


2012. jan. 15. 13:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Sokféle műanyag van és különböző sebességgel korrodálódnak.

Ezért kell vigyázni használt cuccoknál.

2012. jan. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!