Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Lehetséges vajon az örökmozgó...

Lehetséges vajon az örökmozgó megalkotása?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 22:00
1 2 3 4
 31/40 anonim válasza:
5%
sajnálom hogy igy gondolod utolsó mert nekem működik a dolog. a fizika az ami elferdített igazság mármint amit tanítanak
2009. dec. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
És otthon minden energiát ezzel termelsz? Gazdaságos lehet, gondolom az áramot meg a gázt már ki is köttetted, a vízhez még kell ásni egy kutat, de hamarosan az is meglesz.
2009. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
86%
marhára bírom az ilyen embereket még bizonygatják is igen nekem múkodik csak,hogy ne kelljen szembenézni a saját ostobaságukkal.
2009. dec. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim válasza:
0%
háát komolyan mondom itt mindenki megvan őrülve? ha nem hiszed el gyere és nézd meg... de ha nem azse baj ... fizessetek csak az áramért ha nektek van rá pénzetek ... de én egy fillért se fizetek az biztos
2009. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
szerintem azok vannak megörülve akik azt bizonygatják hogy nincs. Naja meg az energiamegmaradás törvénye. Szóval állitólag energiát nem lehet teremteni. Már meg ne haragudjon egy pár barom, de energia az van. Ha van energia akkor valahogy lett. Ha lett akkor meg valaki teremtette
2010. dec. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
100%
Te pedig egy szintre helyezed magad Istennel. Értem.
2010. dec. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
sztem az még nagyon messze van az Istentöl aki egy pár drótot fadarabot vagy mágnest össze tud megfelelöen rakni.
2010. dec. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Drótot meg fadarabot én is össze tudok rakni, sőt, szekrényt is szereltem már deszkából, de az örökmozgó ugye a végtelen energia forrása. Nem csak az elméleti fizika mondja, hogy nem létezik, hanem a józan ész is.

Ha végiggondolod, ha létezne akkor az első, aki használná az a hadsereg lenne, és mivel végtelen sok energiát termel (ugye a termelt energia csak az idő függvénye, tehát elég sok örökmozgót egymás mellé téve tetszőleges mennyiségű energiát termeltethetünk), egy idő után felrobbanna a Főd. Vagy ezért van a globális felmelegedés? Komolyan, ha az agyatokat is használnátok, nem hinnétek el minden hülyeséget, szebb világban élnénk.

2010. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
A Föld nem robbanna fel hanem csak az történne ami történik is. A világegyetem tágul amit nem az ösrobbanásnak köszöhet hanem a folytonossan termelödö energiának.Ne haragudj nem akarok foglalkozni többet evvel a kérdéssel mert fárasztó és senkinek semmi haszna nem lenne belöle. Az emberiség problémája garantáltan nem az hogy nincs elég energia.
2010. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 hajosmitya ***** válasza:
Nekem van egy müködö"örökmozgóm,ami elég egy családiház energiaellátásához,nagyon egyszerü.Nem is értem, miért nincs még minden udvarban.
2011. okt. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!