Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen személyes tapasztalatod...

Milyen személyes tapasztalatod Csernobilről?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel engemet ez a téma,de nem tudok rola beszelgetni senkivel.Irjatok le törteneteiteket, észrevételeiteket, es h mien hatassal volt a hetköznapi életre

lecci ne linkeket adjatok


2009. aug. 7. 21:39
1 2
 11/16 anonim válasza:
3%
PINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
2009. aug. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó: Ez marha vicces volt. Szégyellhetnéd magad. Remélem egyszer a te családod is részese lesz valamilyen halálos tragédiának, és akkor majd mások viccelődnek.
2009. aug. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2%
Csak véletlenül keveredtem ide,nem én vagyok az "utolsó",de neked mi bajod van? Szerintem teljesen normális választ adott?csak gondoltam megkérdezem,mert ezen az oldalon többször láttam már ilyet,és nem értem egyeseknek,jelen esetben neked is most mi a problémád az utolsó válasszal?
2009. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
nem neked szolt a valasz, hanem utannad irt vki egy ostoba poent, de az le lett pontozva,es neked be van kapcsolva az a opcio h a lepontozott valaszokat ne lássad, szal nem te vagy az utolso,
2009. aug. 12. 10:05
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
A karalábé sajnos nem poén volt,hanem abban az időben fél éves keresetem.
2009. aug. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
87%
én ukrajnában élek kárpátalján, és nálunk utána kb 20évig nem termetttek meg még a zöldségek sem(pl.uborka)
2009. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!