Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Valami jó hővezető fekete...

Valami jó hővezető fekete folyadék?

Figyelt kérdés
nem tudnátok mondani egy olyan folyadékot, ami jól vezeti a hőt, korom fekete (lehetőleg matt), és nem csillagászati áron kapható, esetleg házilag előállítható? napkollektorhoz kéne, arra gondoltam, ha nem a csövet, hanem a benne lévő vizet melegíteném föl közvetlen, nagyon sok rezet és festéket spórolhatok meg rajta.

2013. júl. 2. 06:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Igen ez jó hozzáállás. Nekem is ez a bajom hogy a működik is az elképzelésem, a hasznosítása valami egészen más tészta.

A probléma az hogy nekem van állásom, de kötelezettségem is, már messze nem 15 éves vagyok. Így nekem jobban oda kell figyelnem arra hogy ha működik, akkor azért több pénz folyjon be belőle. nem csak száz vagy ezer forintok.

De a kockázat hogy csak játék lesz belőle ugyanúgy megvan... De erre legalább nem ment el pénz. Duplán jobb mintha a kocsmába mennék. Persze ha valaki tud havi nettó 400 000 Ft-os állást akkor szóljon s ezt az egészet félreteszem:)))

2013. júl. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
A napkollektorokban etilén-glikolt használnak. Nem mérgező, de ne koccints vele.
2013. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!