Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szerinted van még élet a...

Szerinted van még élet a Földön kívül a világegyetemben? GYORS VÁLASZOKAT LÉGYSZI, MERT SIETEK, ÉS KIVÁNCSI VAGYOK!

Figyelt kérdés
Szerintem van, mert a világür végtelen. Tehét nemnagyon hiszem hogy csak a Földön lenne élet. Szerinted?
2010. febr. 17. 18:37
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

A világegyetem végtelen, és folyamatosan tágul :D (a tudósok szerint) Ami végtelen az már nem tud hova tágulni :D

(szerintem)


lol a vegtelen tud tagulni ,de az a kedes honnan tudod hogy tagul?(lattad a veget tavolodni?



Kerdesre valaszolva lehet van,de nem tudom miert gondolja mindenki,hogy inteligensebbekmint mi.

2010. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Az űr nem végtelen, cska a méreteit nehéz felfogni. A kérdésre válaszolva szerintem van élet... a baktériumoktól a civilizált életig szerintem minden emgtalálható az univerzumban. Most csak az arányokat nézzük, ha galaxisonként egy van , már akkor több százmilliárd civilizált élet létezik. És ebben a galaxisban ahol mi vagyunk egy tuti hogy van :) Egyébként ha létezik még más civilizált élet, de az nem ebben a galaxisban található, akkor a tudomány mai állása szerint nem igen fogunk velük találkozni(bár ki tudja, lehet ismerjük őket, csak tagadják a létezésüket...)Ha eben található, akkor is elég sok időbe fog telni, amig egyáltalán tudomást szereznénk róluk, arról, hogy hogy jutunk el oda az már más történet.
2010. febr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
100%

Persze,hogy van, élő példája a Föld. Mi is itt vagyunk, miért ne lehetnének mások is.Persze lehet,hogy az élet csak kezdetleges formája vagy sokkal fejlettebb..

:D

2010. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Hova sietsz?
2010. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%
Sík gyökerek ha nem tudjatok mirol beszéletek vagy csak éppen a fizika tanárnéni mondotta a hajnali órában ki se nyissátok a szátokat! A világegyetem NEM végtelen és TÁGUL. Erről nem nagyon tudtok vitatkozni, illetve minden bizonnyal értelmetlen, bár ti még erről is tudnátok....
2010. febr. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Sietve megválaszolom: igen van! Tuti, hogy voltak már itt "külföldiek" az időszámítás előtti, vagy körüli időben. Mostanában is lehet, hogy vannak, sokat lehet olvawsni róla, lehet, hogy nem igaz minden,de akkor is. Mivel most sietsz, nem részletezem, de számomra egyértelmű, biztos.
2010. febr. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát! Hát voltak egyesek akik nem is válaszoltak a kérdésre csak arra hogy nem végtelen a világür. Akkor elnézést kérek, nemvagyok nagy fizikus. XD De kösz hogy kijavítottatok!


És a 23:21 üzenem hogy ha szerinte ennyire "béna" az a kérdés, akor egyáltalán minek nyitottam meg? Hm?


Mégyeszer kösz mindenkinek aki válaszolt! :)

2010. febr. 18. 15:24
 18/31 anonim ***** válasza:

A világűr nem végtelen, az egész úgy van kitalálva hogy folyamatos körforgásban maradjon minden, még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy nem ez az "első" világegyetem, hanem létezett ez előtt is, csak elpusztult, majd újjá született (mint minden más az egész világon, a mai napig).

És igen, nagyon valószínű hogy létezik földönkívüli civilizáció, még azt is mondhatnám, hogy jártak is errefelé, kb. 5-6ezer éve. Az emberek nem véletlenül "találták" ki az egész Istenség dolgot. Akkoriban az istenek akik az égből érkeztek, idegen civilizációk voltak, csak ma egész másképp fogjuk fel a dolgokat. Erre jogosan tehetné fel bárki a kérdést, hogy akkor miért nem hagytak maguk után valamit? Hagytak! És a mai napig nem tudják megmagyarázni, egyes technikai dolgok is bizonyos talált dolgokból merített ötletek alapján készültek. Egyes épületek is árulkodnak erről, olyanok amik még állnak, olyanok is amelyek már roncsok, mert akkoriban valami történt velük...de hogy mi, azt nem fogjuk meg tudni, de talán idővel. Aki hülyének néz, járjon utána a témának, és el fog gondolkodni.

2010. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Szerintem is van, mert az is lehet, hogy két ősrobbanás volt és van még egy világegyetem nagyon távol.
2010. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Persze hogy van a földön kívül élet, mert ha nincs akkor a nemzetközi űrálomás személyzetét gyászolják.

Viccet félretéve szerintem is van.

Régen azt hittük hogy a föld a teremtés középpontja és az ember minden élőlény közül külömb. Azóta bebizonyosodott hogy épül fel az univerzum és az ember is csak egy "terméke" az evolúciónak.

Szóval szerintem aki azt mondja hogy nincs a földön kívül élet az könnyen úgy járat mint az az angol tudós aki 2 héttel a szputnyik fellövése előtt azt állította hogy az űrutazás lehetetlen.

2010. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!