Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Igaz a vonzás törvénye? Ugyan...

Shelli kérdése:

Igaz a vonzás törvénye? Ugyan azt kapjuk vissza amit adunk? Nektek működik?

Figyelt kérdés
Ha nagyon szeretnél valamit tényleg csak el kell képzelni hogy már a tiéd.Tök ilyesztő de nekem ez müködik mondjuk csak apróságokkal és mindig olyan módon hogy az eszembe se jutott volna és egyszer csak ott a megoldás.
2010. márc. 5. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
csak szerencse....
2010. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Egy hülye példa: Évek óta cigizek és az öngyujtó mindig a legutolsó zsebembe volt totál végigtapogattam magam mire meglett(évekig ment így)Mióta tudom hogy egyből meg lesz tényleg meg van!
2010. márc. 5. 23:23
 3/7 anonim ***** válasza:
58%

Mert figylesz rá, hogy hova tetted. A tudatalatid figyel, szóval hiába mondod, hogy "én nem figylek", ezeket a dolgokat a tudatalattid intézi.

Ha működne ez a vonzásos dolog, mindenkinek mindene meglenne, amire nagyon vágyik, pedig ez nincs így.

2010. márc. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem működik.

Az viszont működik, hogy a tudattalanod (nem tudatalatti, mert nincs alárendelve) meg tudod bízni dolgokkal:

pl. ha keresel valamit, amit nem tudsz, hova tettél.

Vagy gyorsabban meg akarsz gyógyulni.

Vagy fel akarsz ébredni adott idő múlva.


De kizárólag magadra tudsz hatni.

2010. márc. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk úgy, hogy tapasztaltam vele pozitívat is. Pl. hülyeségnek tartom, hogy X tárgyról ábrándozom és majd csak odapottyan. De vannak olyan dolgok amik tényleg érdekesek. Előző héten letöltöttem és megnéztem egy filmet. Sandra Bullock volt a főszereplő. Megnéztem a filmet, kimentem enni, és mit ad isten, anyám elkezdi hogy ennek a Sandra Bullocknak milyen jó filmjei vannak. Megjegyzem, aznap és azelőtti nap sem ment semmi Sandra Bullockos film. Mondom nem hiszem el, pont most néztem tőle egy filmet. Aztán rá 1 órára, megyek torrent oldalra. Mi a legelső,legfrissebb letölthető torrent? Sandra Bullock pack:DDDD Hát mondom kéész.

Másik eset: Volt egy idő amikor a spanyol nyelvbe kóstoltam bele. Komolyan mondom, ami a kezem ügyébe került újság, mindbe írtak valamit a spanyol nyelvről. Szóval érdekes. És lehet igaz az, hogy tényleg csak olyankor jobban figyelsz. Nem tudom. De pl. az is milyen érdekes, hogy akivel egyszer találkoztál és beszéltetek vagy akármi, az tuti biztos hogy X év múlva megint fogsz vele találkozni. Érdekes dolgok ezek. Ez a vonzás törvénye igazából arra ösztönöz hogy legyen hited. Ha van hited, akkor ugye elszántabb vagy mert úgy gondolod hogy valóban megkapod amit szeretnél. A másik meg a szerencse. Nemhiszem, hogy azok akik semmit sem tesznek és mégis minden az ölükbe hull, azok a vonzás törvényét tanulmányozzák reggeltől estig.

2010. márc. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%

En hiszek benne,es probalom alkalmazni is,tortent a tavaly egy este hogy a baratnommel es meg egy paran elmentunk ki sutni a zoldbe,kijott az egyik sracc kocsival (mi gyalog voltunk) nem ult sokat es mondtuk hogy jojjon vissza,de csak azt mondta hogy lehet nem biztatoan,eltelt egy par ora es a baratnomet felhivta az anyja hogy azonnal menjen haza valami ok miatt,az anyukaja persze ugy tudta hogy csak nallam van 200 meterre a lakasatol,de viszont sehogy sem tudott idoben hazaerni mert nagyon messze voltunk,es hivta mar vagy 3 szor,es akkor tortent hogy megneztem a filmet a Titkot es probaltam alkalmazni,mondtam neki hogy ne aggodjon mert hamarabb hazaer mint gondolna,es hogy nem lessz semmi gond,erezd hogy mar othon vagy nallad kint,csak meg be kell menjel,es kivantam es hittem egesszen biztos voltam mar benne hogy visszajon a sracc a kocsival,es ekkor lattam meg a fenyeket amiket a sracc autoja vilagitott felenk,hazaert es nem volt semmi baj.Tehat hiszek benne



Az agyad ultrahangszeru hullamokat bocsajt ki,amiket egy masik szemely erzekelni tud,sosem jartatok hogy elore megereztetek valamit?

2010. márc. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző:


Tehát letettétek a telefont, arra gondoltál, hogy jöjjön a srác, és jött. De az autós gyerek mit csinált mondjuk fél órával azelőtt? Minek a hatására ült be az autójába, és indult el felétek?


Ha időrendbe tesszük a dolgokat:

1. Megérkeztek a helyre.

2. Srác elmegy, de szeretne visszajönni.

3. Elintézi a dolgát.

4. Elindul vissza hozzátok.

5. Mama telefonál.

6. Szeretnéd, ha az autós gyerek megjönne.

7. Meg is jön.


Te komolyan azt gondolod, hogy pusztán azért, mert 6-os pontban nagyon vágytál valamire, az időben korábbi 4-es pontban a srác beült az autójába, elindult, hogy időben odaérjen? Az agyad által kibocsátott állítólagos mikrohullám vagy micsoda még az előtt odacsalta a srácot, hogy elkezdtél vágyni rá?


Elmondjam, hogy szerintem mi történt? Letettétek a telefont, kicsit pánikba estél, mert azt hazudtátok, hogy otthon vagytok, pedig elmentetek. Nagyon akartad, hogy az autós gyerek visszajöjjön. Mákod volt, visszajött. Már az előző kanyarban érzékelte a füled az autó hangját (pánik hatására kiélesednek az érzékek kicsit), de nem hatolt el a tudatodig, csak a tudattalan/tudatalatti (hiába nem precíz, így használják) területek érzékelték, és az agyad ezen része már biztos volt, hogy jön a megoldás. Így lettél te is biztos benne.


A helyzet az, hogy ilyen dolgok (hogy a vágy és a valóság egybeesik) történnek, de csak ritkán. A pozitív megerősítés azonban sokkal nagyobb hatással van ránk, mint a kudarcok hosszú sora. Hányszor állsz a buszmegállóban, arra vágyva, hogy jöjjön a busz 1 percen belül? És hányszor jön tényleg 1 percen belül? Szerinted ilyenkor a vágyad vonzotta oda a buszt, vagy egyszerűen csak ott volt már két sarokkal odébb?


Az emberi agy olyan, hogy azt az egy esetet, amikor jön a busz, úgy éli meg, mintha valami mágikus sikert ért volna el, a többi esetet meg szimplán elfelejti. Holott ha minden esetet egymás mellé raknánk, akkor kiderülne, hogy a vágyainktól tök független az, hogy mikor jön a busz. Vagy hogy mázlink volt, és az autós haverunk visszajött.

2010. márc. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!