Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Van itt olyan, aki magas...

Van itt olyan, aki magas szinten ismeri a matematikai analízist?

Figyelt kérdés

Adott egy megoldandó feladat, amely magas szintű analízis ismereteket igényel, mély elméleti háttérrel.

Ha úgy gondolod, hogy otthon vagy a témában, segítenél?


Nem szükséges a feladat konkrét megoldása. Már az is nagy segítség lenne, ha iránymutatást tudnál adni a probléma megoldásához.


Aki szívesen segítene, írjon választ, a zöld kéz automatikusan megy mindenkinek. A feladatot privátban írom le.


Segítséged előre is köszönöm!


2015. nov. 13. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Jelen. Írd ki ide a kérdésedet, mert lehet hogy másnak is hasznos útmutatásul fog szolgálni a megoldás.
2015. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszolok privátban senkinek, hiszen akkor aki hasonló problémát kérdez nem fogja látni. Azonfelül fogadjunk kis barátom hogy neked nem kell senki aki magas szinten ismerné a matematikai analízist, bőven elég leszek pl. én egy egyszerű matematikatanári diplomával.
2015. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előző kettő véleményét osztom. Döntened kell, magántanárt keresel (ez fizetős), vagy segíted kérdéseddel a művelődést.
2015. nov. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó, nyertetek. Nem kényszeríthetek senkit arra, hogy privátban adjon választ, és nem is várom el, ez egy opcionális lehetőség volt.

Jómagam is kapok számtalan privát üzenetet, és rendszerint mindig segíteni szoktam. De úgy látszik, az elutasítás a nyerő, lehet hogy a továbbiakban majd én is ezt fogom alkalmazni.

Ígéretemhez hűen a zöldkéz ment minden válaszolónak.

2015. nov. 14. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:

"De úgy látszik, az elutasítás a nyerő..."

Te utasítod el a szabályokat, ezrek által követett szokást, hogy kiírod ide a kérdést.

Nem tudom miért, mert már rég segítettünk volna, ha tudunk.

Így csak csak arra gondolhatunk, hogy titkos, illegális, vagy nem etikus (pl. versenyfeladat).

2015. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!