Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egy ismerősöm alufóliával...

Egy ismerősöm alufóliával bélelte a baseball sapkáját, mert így leárnyékolja az agyát, van ennek tudományos értelme?

Figyelt kérdés

Fizikát tanult anno, és sokat szokott erről beszélni, hogy sugárzások, hullámok, rezonancia, mobiltelefonsugárzás,agyhullámok.

Azt mondja, így a hullámok nem érik el az agyát, és mindenféle káros sugárzástól mentesen tud gondolkodni.

meg beszélt arról is, hogy ezek a sugárzások a sejtek egészségét is befolyásolják, károsodnak a szabadgyökök a sejthálózatban és könnyebben alakulhat ki betegség.

Igaza van?

Én sokszor gondolkodtam ezen,meg utána olvastam a neten, de ott is hasonlókat írnak.



#agyhullámtevékenység
2017. jan. 21. 20:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Ahogy az utolsó írta, akkor mégis csak van valamiféle tudományos alapja, amit mondott az ismerősöm.

Mert én is olvastam a a neten hasonló dolgokról, de gondoltam, megkérdezem itt is.

2017. jan. 22. 13:49
 12/16 Szirty ***** válasza:
Önmagában a sapka alufólia nélkül is árnyékol sugárzást.
2017. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Angol tudosok már bebizonyitották, hogy az alufolia semmit sem ér ilyenre. Legalább 5cm vastag olomlemezt kell használni"


Kérhetnék linket?

2017. jan. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"Persze. A mobcsitelcsi sugárzása károsítja az agyat. (Nem mellesleg a sperma minõségét is.)


Többször ki lett mérve, bizonyítva. Ahogy a sugárzások teszik általában. Rezgetik (== melegítik) a baszokat a sejteken belül, megváltoztatva a kémiát. Sejt szinten legalábbis. Ami pedig továbbterjed nagyobb méretekre."


Ezt azt jelenti, hogy globálisan mindenkinek sérülnek a spermái, és csak azok vannak biztonságban ez elől, ahol nincs hálózati lefedettség?

2017. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
58%

Párszor már volt a kérdés.

Alapvetően az elektromágneses sugárzás nem okoz kárt.

A mobil (mindegyik, tehát a zsinór nélküli telefon, rádióadó, stb. is) és a mikrohullám (hibás ajtajú készülék) egy kicsit felmelegíti a tested, tehát pl. a szemedben és a herében okozhat kárt. De ez csak pár cm távolságból számít, 50 cm-ről már nem lehet probléma normál készülék esetén.


A lakihegyi adónak meg ne menj a közelébe.

2017. jan. 23. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Wadmalac ***** válasza:
63%

"az alufólia gyárakban szándékosan kezelik az alufólia felületét egy kémiai vegyülettel, ami a bőrbe, ételbe beszívódva rontja az agy teljesítményt"

Ez a teória befér a chemtrail mellé a konteókba.

2017. jan. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!