Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha bebizonyítottam a Riemann-s...

Ha bebizonyítottam a Riemann-sejtést akkor kinek kell megmutatni, hogy a legtöbb pénzt fizessék?

Figyelt kérdés
Már csak pár oldal és kész van, tudni szeretném hol fizetik érte a legtöbbet.
2017. jún. 21. 20:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
#9, én matematikusként úgy látom, hogy az a hozzáállás, hogy internetes fórumokra járj hazudozni és polgárpukkasztani, nem segíti elő a szakmai munkát. Az önismeret és a szakmai alázat már egy jobb első lépcső lenne.
2017. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Túl korán elkûldtem.

Semmiféle matematikai tudást nem feltételez, hogy egy ilyen kérdést kiír. A Riemann-sejtés egy bulvár klisé. Köztudomású, hogy hű de fontos, nincs bizonyítva, pénz jár érte. Ez kb olyan, mint ha azt gondolnád, hogy ha valaki hallott már Anettka űrutazós terveiről, akkor komoly tudása van asztrofizikából.

2017. jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Tom Benko ***** válasza:

Na igen, csakhogy elég gyorsan le lehet különíteni az ocsút a pelyvától. Például a kérdésfeltevésből. Jelen esetben ugyanis az a helyzet, hogy minden pénzdíjat megkap, ami a Riemann-sejtést érinti, nincs olyan legtöbbet.


Másrészt pedig: ez pont olyan, mintha valaki Anettka űrugrása alapján bejelentené, hogy megoldotta az űrlift problémáját. Lehet, de ennek elhanyagolható az esélye.

2017. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem azt hiszi, a folyóiratok fizetnek a szerzőnek a cikkekért.
2017. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!