Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Szerintetek egyszer vége lesz...

Szerintetek egyszer vége lesz a világnak? (lesz világvége? BŐVEBBEN LENT! )

Figyelt kérdés
-te hogy képzeled el,mi történik majd és mikor?
2010. máj. 19. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
A világvége 2012-ben lesz földrengések napkitörések és a föld vételen lesz mindentöl ami az ürböl vagy a föld belsejéböl jön. De nem kell félni mert az emberiség egy ciklusváltáson fog átmeni , az emberiség 1 szintel feljebb emelkedik , akik nem azokat a plejádok elvisznek , hogy segítcségükel felemelkedjenek, A ciklus váltás anyit jelent, hogy a földnek a keringése teljesen megváltozik, és nem csak a földön hanem számos bolygon a világegyetemben. A plejádok majd segít az emberiségnek hogy felemelkedjen, megvilágosodjon vagy hivjátok anak aminek szeretnétek .
2010. máj. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
viszont előtte egy irgalmatlan nagyot kell bulizni, azt ne felejtsd el! :)
2010. máj. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2012.dec.21.-én Chuck Norris meghal, ezért már nem félnek a földönkívüliek és így lerohannják a bolygónkat.
2010. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
2012-ben jön az ITiiiiiiii aztán megtámadja Barackos Obamát!
2010. máj. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
2010. máj. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%

Mivel tudomány témakörben kérdezted ezeket tudom "tippelni":


Világegyetem vége: A kozmikus állandó pontos értékétől függően soha vagy jópár milliárd év múlva.


Galaxisunk, a Tejútrendszer vége: Megsemmisülni konkrétan nem tudom mikor fog, de feltehetően néhány milliárd év múlva összeütközik az Androméda-galaxissal, ami biztosan nem lesz rá túl "jó" hatással.


Naprendszer vége: A Nap feltehetőleg kibírná még sok milliárd évig, de a galaxisok addigra már összeütköznek, ami kitudja milyen hatással lesz a Naprendszerünkre.


Föld vége: Ezt elég nehéz meghatározni... Majd valamikor szép lassan kihűl a Föld, megszűnik a mágneses tere, a tektonika, stb de ettől még bolygónak bolygó marad, nem hal meg...


Földi élet vége: Mágneses tér megszüntével szinte biztos, de szerintem jóval előbb... jópár millió évig még nem valószínű, hogy vége lenne... rengeteg nagyon nagy tűrőképességű lény van, ha más nem bacik, egysejtűek tuti maradnak még jó sokáig.


Emberiség vége: Fogalmam sincs, pár tízezer évnél sokkal többet nem adnék magunknak. Addig vagy kinyírjuk magunkat, vagy valami katasztrófa nyír ki minket, vagy átalakulunk és már nem "homo sapiens sapiens"-ek leszünk.

2010. máj. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 világvége1 ***** válasza:
2300 körül fog kihalni az emberiség a globális felmelegedés következtében.
2020. jún. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!