Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Erős humán beállítottsággal...

Erős humán beállítottsággal milyen szakmákat tudok vállalni? Milyen egyetemi karra érdemes menni?

Figyelt kérdés

Erős irodalom- , magyar nyelvtan- , történelem- , és idegennyelv-tudásom van. ( Ezek az ötös, dicséretes ötös tantárgyaim, a reálok 90%-a négyes, és nem is érdekel annyira )


Milyen lehetséges pályák állnak előttem?


( Tanár kizárva.. )


2010. jún. 11. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
19%

McDonald’s felszolgáló

Gyakorló munkanélküli

Szalagmunkás egy gyárban

Takarító


A humán szakmák tele vannak, túlképzés van. Nem sokat ér.

2010. jún. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Én szerintem csak humánnal nem sokra mehetsz az életedben, de ha gondolod, szerződtetlek takarítónak.
2010. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
20%

wc-s nénit kihagytátok.....


amúgy bármennyire gúnyolódásnak hangzik ez az igazság...még a könyvelőnek is erős matek érdeklődés kell...

2010. jún. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%
Író, kutató, tolmács, pszichológus, csomó dolog :)
2010. jún. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus azért nem teljesen humán. Elég komolyan tanítanak biológiát ott. Szerintem a tolmács egy jó lehetőség, mert ott könnyebben találsz jobban fizető állást. Persze ott sem könnyű kifogni a jó állást, de még mindig könnyebb mint íróként pl.

Könyvelői munkát ki hozta fel? Oda abszolút nem humán beállítottság kell.

2010. jún. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Hmmm...Én is abszolút ilyen beállítottságú emberke vagyok és nem tudom,mit kezdjek magammal.Jelenleg valami jó szakmán gondolkodom.A szakács jutott eszembe,de valójában még fogalmam sincs.Nem tudom elfogadni,hogy csak egy műszaki beidegződésű tud bármit is kezdeni magával,meg a jó matekosok.Csak nekünk jobban kell törnünk a fejünket.
2010. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!