Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogy tudnék így kovácsolni?...

Hogy tudnék így kovácsolni? (nincs fujtatom, kovácstuzhelyem)

Figyelt kérdés
Nincs tűzhelyem,viszont lattam olyan hevìtő gazpalack szerű dolgot YouTubeon,ami ugyanugy felhevitette,annak mi a neve?
2018. jún. 15. 20:30
 1/4 Shai-Hulud ***** válasza:
Lajoska legalább kalapácsod van?
2018. jún. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van
2018. jún. 16. 11:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Ne kontárokat kérdezz, hanem egy mestert, egy Kovácsot.

Tele van velük a telefonkönyv. :D

2018. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van sok videó a youtube-on házilag készült, propán, vagy pb. tüzelésű kovácskemencékről.


https://www.youtube.com/watch?v=yIo1dcDd0ug


Általában ritkán építünk be függőlegesen lefelé dolgozó gázégőt. Kisebb teljesítményre szabályozva a láng hajlamos lesz arra, hogy " visszapofázzon ".

Viszont előnyös a rövid, egyszerű gázvezeték.


https://www.youtube.com/watch?v=1HeZRav0L5o


Itt már kicsit jobb az égők elhelyezése.


- - - - - - - -

Viszont nem olyan egyszerű mint aminek látszik. Több hónapos tanfolyam szükséges, aminek előfeltétele valami vasipari szakma, vagy technikusi végzettség.


Nem én vagyok a Kék Bálna pszichopatája. Nem örülnék, ha felrobbantanád magad, a házatokat, esetleg még a szomszédház felét is.

Nem írom le a tanfolyam anyagát, mert nem tudnálak az interneten keresztül levizsgáztatni. ( Elméleti + gyakorlati vizsga ) Nem tudnám felügyelni a kezdeti tevékenységedet.

2018. jún. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!