Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A motor dugattyúja harmonikus...

A motor dugattyúja harmonikus rezgőmozgást végez?

Figyelt kérdés

[link]

Nem akkor lenne harmonikus rezgőmozgás, ha a hajtókar végtelen hosszú (vagyis mindig függőleges) lenne?

Nem zavar be a ferdeség, vagy Pithagorasz-tétel, vagy ilyesmi, vagy rosszul értelmezem?



2018. dec. 6. 23:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

De ismerve a lepontozókat, fogalmuk nincs az adott témakörről, ebből is látszik, milyen buták és idióták. Nem is értem, hogyan hordott össze a szél ennyi ostoba lepontozót egy kupacra.

Ez már a társadalomra nézve is veszélyes...

2018. dec. 9. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 dq ***** válasza:
Pff én a tudomány rovatban az elmúlt pár hónapban kb 1x kaptam 60%-nál többet... Ez most ilyen.
2018. dec. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Wadmalac ***** válasza:

Piros kéz nyomkodásához nem kell diploma.

Meg kulccsal végighúzni a parkoló autókat, berúgni a buszmegálló üvegét, kukákat felrúgni stb.

2018. dec. 10. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!