Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vannak a honvédségünknek...

Vannak a honvédségünknek jelenleg légvédelmi ágyúi, gépágyúi?

Figyelt kérdés
Sajnos én csak rakétákról tudok. Ha nincsen csöves légvedelmünk az nagyon gáz.

2019. okt. 6. 09:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a Wiki azt írja a ZSU-ról, hogy: The appearance of the "Shilka" caused significant changes in NATO tactics in aircraft use at low altitude over the battlefield.
2019. okt. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nem is értem miért nem a vezérkarban vagy.Lehet, hogy akik ezekről döntenek, jobban értenek hozzá mint te.Egy Mi-24 akár 6 km-ről és 3000 méteres magasságból képes a rakétát célbajutatni, ez ellen akár fel is dughatod magadnak a csöves légvédelmed, vagy egy AC-130 ellen is hasznos lehet, ja nem.Max gyalogság és könnyen páncélozott eszközök ellen, de arra meg vannak külön szakosodot technikák.
2019. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Igen, értem, hogy mit mondasz, de arra gondoltam, hogy a rakéták közé szerintem beférhetne egy-két gépágyú. A csöves és a rakétatüzérség kiegészíti egymás hibáit. Egyik se jó a másik nélkül. Szerintem.
2019. okt. 9. 22:02
 14/15 anonim válasza:
12-es vagyok:Nyílván a semminél több, nem rossz ha van tartalékba ha esetleg szükség úgy hozzná,de éles harci helyzetben csekély harcértéke lenne, nem érné meg az üzemeltetése és a hadrendben tartása ha van nála jobb technika.
2019. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Hát azért én egyet értek a kerdezővel.

A rakéták mellé siman befernének a gépágyuk es a nehézéppuskák.

Ha vadászgépet már nem is, azert egy helikoptert meg lehet semmisiteni ilyen fegyverekkel

2020. jan. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!