Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Arra születtünk hogy napi 8...

Arra születtünk hogy napi 8 órát dolgozzunk?

Figyelt kérdés

2019. okt. 7. 21:59
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem munka és tanulás, jelenleg munkakeresés és 2 suli mellett nagyon nehezen jut időm sportolni. Így is azt csinálom, hogy otthon torna, a környékünkön futás..

Plusz beismerem, hogy nem a no1 elfoglaltság az életemben. Igen, lenne kedvem bizonyos sportágakhoz, évi 2 bringázás, évi 2 gyalogtúra és mondjuk kévhavonta falmászás. Ennyi jönne ösztönből és jókedvvel.

Ráadásul nagyon gyenge vagyok, ha heti 2 órát sportolok, még nen érem el azoknak a szintjét, akik sohasem sportolnak.



Én mondjuk tényleg annak a híve vagyok, hogy összesen 500 millió ember legyen és azok is vissza a barlangba...


Azt mindenképp tartom, a művilág mellékhatása, hogy sportolni 'kell' az elviselhetőbb közérzetért, bizonyos betegségek elviselhetőbb szinten tartásáért.


A mai világ hajszolt, rohanó, stresszes, időhiányos emberekkel van tele.

A rohanás lett a természetes, hogy 2 perc is számít és egy reggelit se lehet normálisan elfogyasztani.

2019. okt. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!