Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Lenne igény egy olyan könyvre...

Lenne igény egy olyan könyvre ami az emelt kémia érettségi elméleti részét tartalmazza a követelményrendszer szerint kidolgozva?

Figyelt kérdés
Hasonló a Nagy Etelés összefoglalóhoz csak kémiából.

2020. jan. 2. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Régóta van ilyen sok
2020. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudnál írni egyet ha megkérlek?
2020. jan. 2. 16:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, engem érdekelne :)
2020. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Engem is érdekelne :)
2020. jan. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Engem érdekel s
2020. jan. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ezen én is gondolkodtam, de valószínűleg annyira pontosan és vázlatszerűen mint Nagy Etele a biosznál nem lehetne összeszedni a kémiánál, tulajdonképpen a Moziak 11-12 tk-ve ezt csinálta, atomkeményen be van oda sűrítve ami kell.


Aminek nagyobb értelme lenne az az, hogyha valaki megoldaná az összes emelt kémia érettségit online, és azokat videók formájába feltöltené, ezzel szerintem marha nagyot lehet kaszálni, lásd: mateking.hu


Egyszerűen nem értem, hogy miért nincsenek akár pénzért megvehető emelt kémia érettségi megoldott anyagok, amikor matekból már rég vannak, ez szerintem egy hatalmas piaci rés.


Egy két elkezdett van, pl Lenartchem youtube csatorna de ott kb csak 6 feladat van.

2020. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!