Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a hatalmas robajsz...

Mi lehet ez a hatalmas robajszerű hang?

Figyelt kérdés
Már többször előfordult, hogy robbanásszerű hangot hallok. Most is szinte a ház megmozdult, a környék összes riasztója megszólalt. Szinte félelmetes! Nyíregyháza egyébként. Honnan jön ez a hang?
2010. júl. 30. 12:24
 1/7 anonim válasza:
Szerintem gyakorlatoznak a lőtéren.
2010. júl. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
énis hallotam szarvasutcán :D (nyíregyházi)
2010. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ja és multkori robbanás egy gázrobbanás volt arany jános utcán
2010. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hangrobbanás és Gripenek:


[link]

2010. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is nyíregyházi vagyok, ma hallottam 3 tompa, de hangos robbanásszerű hangot. Az első kettő röviddel egymás után volt, a harmadik kb. 10-15 perccel később (nem néztem az órát, csak tippelek). Az Északi körúton vagyok. Nem tudom biztosan, hogy mik lehettek, szerintem robbanások. Erre/ezekre gondoltál?
2010. júl. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 15:14-es vagyok: amikor elkezdtem írni, még nem láttam a haon-os cikket. Így belegondolva tényleg hangrobbanások voltak. Egy valódi robbanásnak más hangja lett volna.
2010. júl. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a linket és a válaszokat! Jó legalább tudni,hogy mi ez, mert a frászt hozzák az emberre!

Borbánya - itt egy nagy volt egyébként, nagy légnyomással. Meg talán utánna egy kisebb.

2010. júl. 30. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!