Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Merre találom az üstököst?

Merre találom az üstököst?

Figyelt kérdés

Hol találom az égen az üstököst? Akárhova nézek nem látom, pedig a hely kíváló lenne rá, vidéki vagyok. A mióta látható az üstökös még nem volt szerencsém látni, prdig figyelgetem napnyugtakor, általában észak kelet felé keresgélem, ! Melyik irányba nézzek pontosan? az est melyik szakában lehet látni és meddig? Milyen alacsonyan van? Lehet alacsonyan van és felhőktől nem látni? De azt mondták 23-a fele nagyon látható lesz.


Nagyon hálás lennék ha valaki leírná.


2020. júl. 22. 21:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Értem. Hát ha már ha szabad szemmel mondott üstököst távcsővel kell nézni az már rég fos, Fényszennyezett mentes helyen, kopár vidéken! inkább kihanynám. Ma még teszek egy próbát vele, de nem távcsövezek az már nem olyan élmény. De azért köszi a választ.
2020. júl. 23. 11:48
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Az égen
2020. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Gondoltuk, ha nem mondod is. Ku rva okos vagy
2020. júl. 27. 23:14
 14/14 anonim ***** válasza:
Valaki lefotózta közületek?
2020. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!