Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vannak a nőkben férfi ill. a...

Vannak a nőkben férfi ill. a férfiakban női hormonok?

Figyelt kérdés
Szerintem 100%, hogy vannak. De egy ismerős társasággal nemrég szóba került, mikor egyik hlyegyerek azt mondta, hogy jajj, ezek a hülye nők, sok hülye női hormon van bennük, bennem nincs, én azért vagyok okos, vagy vmi ilyesmit mondott. Én erre rávágtam, hogy dehogy nincsenek benned, mindenkiben van mindkettő! Megszólalt egy csaj beképzelten hogy nincsenek, hadd tudjam már jobban, egészségügyi iskolába járok (vagymi). Innentől inkább nem volt kedvem ilyen öntelt emberekkel szóbaállni, ennyiben maradtunk. Kinek volt igaza?
2010. aug. 4. 13:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

15:30

a kromoszómákból állapítják meg sportversenyeken, hogy valaki nő vagy férfi, és hiába van női nemiszerve akkor is lehet férfi, ha van y kromoszómája, akkor a sportben férfinak számít, ezt hallottam valahol...

2010. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én eü egyetemre járok, de az ilyet elküldeném pár élettan előadásra. A nőkben is van, különben képtelenek lennének pl agresszívan viselkedni. Meg a szőrösödésért is ez felelős.
2010. aug. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak, csak eltérő mennyiségben:)

Elég érdekes, hogy eü-s suliba jár, és ezt nem tudja...:D

Megkérdezném milyenek a jegyei:)


Most direkt megnéztem az endokrinológiai laboreredményem, és a normál tartományoknál külön le van írva férfiakra meg nőkre:)

2010. aug. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!