Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha Hitler a háború végén...

Ha Hitler a háború végén idejében elmenekül a sasfészekből, le tudta volna úgy élni a hátralévő életét hogy sosem találnak rá?

Figyelt kérdés
olvastam sok feltételezést, de a valóság érdekelne. volt olyan külföldi kapcsolatrendszere vagy kiépített emberei, vagy valakik akik még abban az összeomló világban is el tudták volna rendezni hogy sose kerüljön elő ha úgy akarja az öreg?
2020. aug. 22. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Max. ha valóban valami totál messzi (lakatlan) szigetbe, dzsungelbe keveredik, és szakállt, és társait növeszt.

Azonban szerintem a természet hamar gallyra vágta volna, mert addigra annyira hozzászokott a szervezete a különböző aljzó szerekhez, hogy a nélkül hamar feladta volna.

2020. aug. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minimum más földrészre kellett volna költöznie, de az utat valószínűleg nem éli túl, mivel súlyos betegsége volt.
2020. aug. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltak ilyen összeesküvés elméletek hogy Argentínába menekült.


Ha jól tudom annyi igazság van a dologban, hogy néhány náci elmenekült a háború végeztével Argentínába. Vannak erről doku filmek, amik elég érdekesek ha érdekel a téma.

2020. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert ott találták meg, a sasfészekben? Tán több Hitler volt.
2020. aug. 23. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!