Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az jó ötlet, hogy az ötleteim...

Az jó ötlet, hogy az ötleteim egy részét (ami ilyen közhasznú jellegű) feltöltöm egy blogra a neten, és várom a hatását?

Figyelt kérdés

Igazából azon gondolkodom, hogy jó ötlet lenne-e feltenni egy blogra az ötleteim egy részét?! Mert igazából olyan ötletekről, meglátásokról lenne szó, amik ilyen hiányosságai a mai életnek, civilizációnknak, társadalmunknak... De főleg (csak gondolom) itt Magyarországon jellemző hiányosságok, bár külföldön sem láttam még ilyet, csak olyat, ami sokkal jobb megoldás mint a miénk magyaroké...


Ilyenkor mi van? Igazából biztos meg lehetne valósítani őket, csak pénz, ismeretség, és még jónéhány dolog kell hozzá... De megoldható lenne, mind.


Szóval mit csináljak? Hisz tudom, hogy ezek igen is pénzbe is kerülnének ezek az ötletek, kérdések, és megoldások sokasága, de ha csak 1 megvalósulna, nagyon sok értelmes "fiatalnak" javulna meg az életminősége, a szokásai normalizálódnának, és még sorolhatnám a hasznát ezeknek az ötleteknek. Jó, én is megcsinálnám, megvalósítanám őket, hisz azért találtam ki, vagyis mert "jelenleg" hiányosság, nem találni ilyet, vagy csak nagyon gyenge megoldások léteznek ezekre a "problémákra", meglátásokra, kérdésekre, ötletekre..


És pl ha itt Gyakorin felteszem ezeket a kérdéseket, akkor KONKRÉTAN 0 válasz érkezik. De persze a többire, amik ilyen "normális" kérdések, azokra meg viszonylag elég sok.


Szóval mit tegyek? Én kezdjem el valahogy megvalósítani, megoldani az ötleteim (egy részét), vagy feltegyem netre, és hadjam, hátha megoldódik (sok sok év alatt) magától, talán az én oldalamnak köszönhetően?! És ezzel is segítem a világ fejlődését, életét?!


(u.i.: Biztos jó ötletek, meglátások, kérdések, csak egyszerűen nincsenek ezeknek megvalósulásai a környezetünkben BP-n, és a neten sem találni jót belőle... többnyire, szóval ezekkel az ötletekkel nincs gond, csak mindig marad a jelen, amikor is ezekkel a nagyon gyenge, és szegényes megoldásokkal kell együtt élnünk, amiket itt a fővárosban látni "megoldottnak" titulálva, és így nem találja meg senki azt, amit igazán keresett, amiért igazából elindult otthonról...és amit elkezdett keresni a neten...)



2020. nov. 16. 07:20
 1/2 anonim ***** válasza:
TL;DR.
2020. nov. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ötlet globális, akkor Amerikában vannak ilyen ötletbörzék, ahol még el is adhatod.

Onnan kezdve más (is) dolgozik azon, hogy megvalósuljon.

Ha csak ránk vonatkozik, akkor tedd fel blogra.


De mutathatnál pár ilyet is, amit régebben írtál ki.

2020. nov. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!