Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » (Nem hosszú. ) Mit jelentenek...

(Nem hosszú. ) Mit jelentenek a következő szavak németül, és mit válaszoljak rá németül? +Mit jelent a szöveg?

Figyelt kérdés

(A szótár nem adta ki)

Warum gerade zu uns?<-erre mit feleljek?Egy játékról, a Travianról van szó,egy klánba akarok csatlakozni.Azt szeretném mondani,hogy mert tetszik a klán leírása,jó csapatjátékosnak tartanak a barátaim.(Van még valami egyéb ötlet?)


6. Truppenquote

7. Off/Deff-Ausrichtung


A fentiek mit jelentenek?És mit lehetne rá válaszolni?


kein problem allerdings haben wir warteschleife, da die botschaft noch nicht soweit ist, das es schneller geht kannsst du gerne ressies schicken


2010. aug. 11. 15:12
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Warum gerade zu uns? -> Miért mi?

Erre neked úgy nem tudok válaszolni, hogy nem tudom, hogy te mit válaszolnál. Esetleg majd írd meg aztán megírom.

Truppenquote -> idézet csapatok? (ebben nem vagyok biztos)

Off/Deff-Ausrichtung -> Ki/Deff-Orientációs


kein problem allerdings haben wir warteschleife, da die botschaft noch nicht soweit ist, das es schneller geht kannsst du gerne ressies schicken


nem probléma, de mi warteschleife,(warte-,n várjon, schleife ->hurok ez szerintem valami német szleng.) mert a nagykövetség még nem jött, annál gyorsabban megy kannsst (ez is valami szleng a kannsst) szeretné küldeni Ressit.


Ennyi.

2010. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. aug. 20. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!