Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Látott már valaki kisbuszba...

Látott már valaki kisbuszba szerelt rádió állomást? (olvasd el bővebben)

Figyelt kérdés
Múltkor figyeltem fel rá, hogy az utcánkban megállt egy új fehér színű kisbusz. Semmilyen matrica nem volt rajta. A tetején egy kb 7 méter magas teleszkópos antenna volt. Motorral tolta fel a magasba. Az antenna hasonlított egy sima televízió vevőre. Egy fél órát állt, és forgatta az antennát. Csak annyira lehetett belátni ellőről, hogy számítógép szekrény van benne. Az autótetején még valami szellőztető rendszer volt. Tudja valaki esetleg, hogy mi lehetett ez? Látott már valaki hasonlót?
2010. aug. 12. 09:46
 1/6 anonim ***** válasza:
ET. hazatelefonál xD
2010. aug. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a google maphoz csinálták a fényképeket, vagy rendőrségi megfigyelő volt.
2010. aug. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a tv stábok használnak ilyeneket műholdas kapcsolás esetén kimennek helyszínre forgatni az autót meg elküldik egy olyan helyre ahol betudja fogni a műholdakat és így élőben tudnak műsort adni
2010. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Minden telekomunikációs cég rendelkezik ilyen autóval. Így mérik az általuk sugárzott jel erősségét és minőségét a jellel lefedett részeken.
2010. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
valszeg 1129-nek van igaza.
2010. aug. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hasonlókra gondoltam én is, illetve még gondoltam arra, hogy az Antenna Hungária méri a digit jelerősséget.
2010. aug. 13. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!