Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Igaz lehet ez az elmélet?

Igaz lehet ez az elmélet?

Figyelt kérdés
Olvastam egy elméletről hogy az anyag összefolyik majd újraindul az ismert világunk valamilyen formában. Azért belegondolni hogy hányszor lemehetett már az ember élete és hányszor lefog a végtelenségig az eléggé felkavaró számomra. Pár év milliárd pihenés és újrakezdődik minden az elmélet szerint!
2021. jan. 9. 22:52
 1/2 EagleHUN ***** válasza:
56%

Ha a világegyetem végére gondolsz akkor a két elmélet közül amit először feltételeztek ez az ami megbukott. ("Forró végzet" elmélet.)


Ugyanis tudományosan bizonyíthatóvá vált a másik elmélet ami azt mondja hogy a világegyetem gyakorlatilag a végtelenségig gyorsulva fog tágulni.

Ez a "Fagyos végzet".


Az alábbi videó ezt rendkívül részletesen taglalja is hogy mi lesz.

Alul megy a számláló azt is érdemes nézni.

Szinte felfoghatatlan időtávlatokba kalauzol...

https://www.youtube.com/watch?v=uD4izuDMUQA

2021. jan. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
Sok mindent tárgyaltak már részletesen is és mégsem volt úgy. Majd még fognak erről úgy is vizsgálódni...
2021. jan. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!