Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A mesterséges intelligencia...

A mesterséges intelligencia nem tudna valami újat kitalálni?

Figyelt kérdés

Most néztem egy műsort, ahol az MI és 1 ember vitatkoztak. Ez nagyon komoly, és mély információkat és témákat adott át.

De érezhető, hogy globális gondolkozással tud válaszolni, és "saját" véleményt tud kinyílvánítani az MI. (Ilyen többmillió írásból táplálkozott alapanyagként, a netről...)


Akkor kreálni új, és hasznos dolgokat is tud?

Mint pl új energiaforrás, új üzemanyag, vagy valami hasonlót, ha ezt programozzák bele...?!



2021. febr. 23. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
De. Ki tudja találni milyen lenne az élete az ember nélkül
2021. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Már használták sok hasonlóra.

[link]

2021. febr. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Már talált ki új dolgokat, és rengeteg új dolgot fog még kitalálni.

Nyilván nem tudjuk még, hogy miket.

2021. febr. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy A mesterséges intelligencia, rengeteg területe van, és mindegyik rohamosan fejlödik.
2021. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyelőre azt sem tudjuk, tud-e valaha ember MI-t készíteni. Nemhogy meg is csinálni. Ma van robot, MI nincs. De sokan hazudják.
2021. febr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
De, ki tud találni valami újat. Sajnos mi nem fogjuk megérteni...
2021. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire szeretne mindenki MI-t? A sajátja nem elég jó, úgy látszik.
2021. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#7-es az MI egy jó eszköz és te is használod valószínű, csak nem tudsz róla és majd te is örülni fogsz neki, hiszen egy csomó orvosi vizsgálat hamarabb és pontosabban meg tudja mondani majd, hogy pl: rákos dolog az a felvételen, vagy nem.

Olcsóbbá és elérhetőbbé teszi a pontos diagnosztikát.

[link]

2021. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni még forgalmi dugók csillapítására is. Most annyira butának tűnnek a dolgok, hogy..

Nem tudom mi az, amit az útba építenek, de megbontani egy útszakasz, hogy okos legyen a lámpa.. nem túl olcsó. Szerintem a kamerarendszerekkel már jól megoldható (lehet fejlesztik is nem néztem) és olcsóbb. Pl: helyi kereszteződés kamera képeit helyben elemző MI chip beküldi központba a szükséges adatokat majd ott központi chip megtalálja az adott helyezre a legjobb megoldást, a lámpák megfelelő ütemezésére..

2021. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Azt hiszem ez ide illik valamilyen szinten.

[link]

2021. febr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!