Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Méheknek árult takarmány...

Méheknek árult takarmány sörélesztő tartalmazhat ojan anyagokat amik emberi fogyasztás esetén károsak lehetnek(bővebben->)?

Figyelt kérdés
Egy vérvizsgálat során kiderült, hogy alig vannak b vitaminok bennem. Az élesztő az összeset tartalmazza a legjobb hasznosulással. Csakhogy amit a bioboltban árulnak az kb. 5x drágább mint a méhészboltban. Most akkor?
2021. márc. 22. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A méheszboltban árultak nem igazán tiszták, adott esetben komoly fertözéseket kaphatsz el töle (a méhek nem, mert azok nem emberek, hanem rovarok!)
2021. márc. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem b vitamint nem annyira nehéz pótolni. Nem is túl drága. Az hogy vannak-e benned vagy nincsenek, az igencsak időszakos dolog:)


Én láttam már olyat, hogy az emberek és állatok számára készült dolgok majdnem egy helyen készültek, gyakorlatilag ugyanott és pontosan 5x különbség volt köztük árban. Ez esetben én az állati verziót fogyasztottam és semmi bajom nem lett tőle. Az érdekes lehet, hogy az élesztő milyen szennyeződéseket tartalmazhat.

2021. márc. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!