Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Tisztelettel felteszem a...

Tisztelettel felteszem a kérdést biológiai és pszichológiai szempontból, a melegek és biszexuálisok aszexuálisok? Vagy ez fogalomzavarra utal? Szeretném érteni.

Figyelt kérdés

2021. júl. 18. 00:50
 1/6 anonim válasza:
100%

Tisztelettel a googlet nem ártana olykor használni mert sokat tud.


[link]



Feltételezem az aszexuális fogalmával nem volt tisztában.

2021. júl. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tisztelettel egyetértek veled, mert tisztelettel mások által nekem szegezett kérdést tettem fel.

Én is azt feltételezem, hogy az aszexuális fogalmával az illetők nincsenek tisztában, ezért szeretném érteni, miért reagáltak úgy többen a gyakorikérdéseken, mintha nem tudnák, mi az aszexuális?


A válaszod hasznosnak ítéltem meg, bízom benne, hogy akik olvassák a kérdésemet, azok választ kapnak, mert nekem nem hisznek, de ha már ketten mondjuk, mint jelent az aszexuális, akkor talán végiggondolja az a sok fogalomzavaros illető.


Köszönöm szépen válaszod! :)

2021. júl. 18. 01:21
 3/6 anonim ***** válasza:
4%

A bácsinak sem tetszik ez az új irányvonal? Hát nekünk, fiataloknak sem.

Azért a tisztesség távol áll ettől az oldaltól.

2021. júl. 18. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tessék? Kifejtenéd tisztességesen, mire utalsz? Ki írt itt bácsikról? Milyen irányvonal?
2021. júl. 18. 02:14
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Az efféle szóhasználat, mint amelyet az írásaiban taglal, idősek használják. Vagy csak simán trollkodik valaki.
2021. júl. 18. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Az aszexualis az nem érez semmilyen szexuális vonzalmat a másik iránt (egyes aszexuálisok bizonyos személyek iránt éreznek de ezt most hagyjuk). A bik és a homok éreznek. Nem aszexek. Nem is értem a kérdést.
2021. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!