Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miert hiszi a nok egy resze,...

Miert hiszi a nok egy resze, hogy az ing farmer vaszoncipo kombo, olyan hu, de elegans rajtunk ferfiakon?

Figyelt kérdés
Nem mondom,hogy mindennap elegansan oltozom,csak mikor kedvem tartja,de nalam a borcipo,vasalt szovetgatya,ing kombonal kezdodik az amit elegansnak nevezhetunk,erre itt par mas kerdesben egy ket luzerebb sracnak a holgyek beajanlanak olyan cuccokat elegansnak ami egy v alaku kivagott vaszonpulcsit egy vaszoncipot meg egy atlagos farmert takar!Az is mokas mikor a farmerszabasu vaszongatyarol is azt hiszik egyesek mennyire elegans! :D En is szoktam szakadtan oltozni farmer polo farmer ing felallasban,meg hasznalom ezt a "vaszonfarmert" is,de az minden csak nem elegans!

2016. okt. 13. 16:02
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
[link] Egyesek ezt is elegansnak nevezik! Szakadok a rohogestol!
2016. okt. 13. 16:06
 2/24 anonim ***** válasza:
65%

Mert egy lajtosabb, de "kicsit aze' megis csak man' na" tipusu alkalmakra teljesen tokeletes. Mondjuk ismeros/rokon/gyerek ballagasa/szalagavatoja/egy lazabb eskuvo stb

Meg aki nem az a kioltozos tipus, annak meg ez is feszengos oltozet.

2016. okt. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

A trottyos gatya, feliratos póló, sportcipő, airmax, pufidzseki kombókhoz képest ez jóval kifinomultabb stílus :)

Egyébként ezt hívják sportosan elegánsnak. Nem elegáns. Sportosan elegáns.

2016. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy az előttem szóló írta, ez még mindig fényévekkel jobb, mint az átlag magyar férfi viselete: smart casual.
2016. okt. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező bicskanyitogató ahogy fogalmazol.


Amúgy relatív hogy mi elegáns, amit linkeltél elegánsABB mint mondjuk ez [link] és rengeteg helyre bőven elég. Nyilván nem mindenhova. De nem tudom miért kellett ebből azt kihozni hogy ez is a nők hibája, amikor pont a férfiak többsége az, akinek annyi stílusérzéke sincs hogy magától tudja a különbséget.

2016. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
94%
amit nem értek hogy ez miért zavar téged o.O meg egyáltalán milyen választ vársz erre? ha neked nem tetszik ne öltözz úgy ennyi. azért tetszik több nőnek, mert igényes, és látszik hogy van valamennyi stílusérzéke a srácnak. persze ez sem áll mindenkinek jól, meg persze ízlések és pofonok, de most azon fennakadni hogy valaki jobban is ad arra hogy mit hord, hát nem tudom..
2016. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
#5 Itt nincsenek a nok hibaztatva! "Egyes nok" ahogy fogalmaztam! Persze a feminsovinisztak mast hallanak ki ebbol (is) !
2016. okt. 13. 18:07
 8/24 A kérdező kommentje:
#2#3#4#5#6 Elsosorban a fogalomzavar tisztazasa miatt irtam ki! Aki meg feszeng az oltonyben az nem ferfi,hanem nagyra not kisfiu!Sportosan elegans? Eleg morbid szoosszetetel amit par ruhaarusito ceg megkajaltat egy ket emberkevel! Valami vagy sportos ,vagy elegans!A ketto egyutt uti egymast,es egy groteszk stilust eredmenyez!
2016. okt. 13. 18:12
 9/24 A kérdező kommentje:
A legtobb magyar no es ferfi valoban nem oltozik jol! A noknel meg ez a labfejnel lecsokintott ferfi jegeralsora hasonlo "harisnya" ez a leggings az ami a ferfi "szandal zokni" megfeleloje! Egyszeruen katasztrofalisan tre!
2016. okt. 13. 18:15
 10/24 anonim ***** válasza:
93%

"Egyszeruen katasztrofalisan tre!"

Ahogy a te helyesírásod és fogalmazási képességed is... Le kéne szállni a magas lóról. Nem attól leszel úriember hogy felveszed az öltönyt meg a bőrcipőt, hanem hogy úgy is viselkedsz.

2016. okt. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!