Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Segítség, emlékszik még...

Segítség, emlékszik még valaki erre a műsorra?

Figyelt kérdés
Nagyon régen sugároztak egy kis sorozatot valamelyik ismeretterjesztő csatornán (legvalószínűbb tippem a Discovery, de Spektrum is szóba jöhet), amiben kitalált, de potenciálisan jelenlevő univerzumokról volt szó, egy-egy részben bemutattak egy idegen bolygót, hogy nézne ki, milyen környezeti hatások által jöhetnének létre ott a mienkhez hasonló (vagy a mienktől eltérő) életformák, mindezt végig animációkkal, tehát tudósok nem szólaltak meg benne, de magyarázó szövegeket kaptunk hozzá - mintha csak egy átlagos természetfilmet vettek volna fel egy másik planétán. Van még valaki, aki emlékszik erre a műsorra, és meg tudná mondani nekem a címét, vagy hogy fellelhető-e még valahol? ^^" Meglehet 15 vagy 20 éve is, amikor láttam, és talán fel is vettem kazettára egy-két részt, de már nem tudom ellenőrizni, mert nincs videóm. Még abban sem vagyok biztos, melyik csatornán néztem, de szívesen megnézném megint.

2021. júl. 25. 23:31
 1/2 Alex Fly ***** válasza:
100%
Alien planet?
2021. júl. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Huh, elfelejtettem, hogy ezt a kérdést kiírtam ide. :"D Köszi a választ Alex! Ugyan nem ez a műsor volt, de megnézem. Ha valaki esetleg érdeklődne, megtaláltam a címét: magyarul Földönkívüliek; Aurélia, A Kék Hold, angolul Extraterrestrial; Aurelia, Blue Moon. Két részes csak, és a National Geographic adta le. Alternatív címe Alien Wolrds. Megtaláltam a kazettát, amin rajta van, de nem tudom, hogy át tudom-e még konvertálni a kombi dvd lejátszó/videomagnómmal, ezért ha valaki talál elérhetőséget, online nézhető változatot, még mindig örömmel fogadom. XD
2022. nov. 16. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!