Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Üdv hölgyeim és uraim! Olyan...

Üdv hölgyeim és uraim! Olyan embereket/személyeket keresek, akik nyitottak az időutazás lehetőségére, illetve akik ezzel kapcsolatban szívesen kifejtenék álláspontjukat, véleményüket. Te hajlandó lennél beszámolni, mi az amit tudsz az időutazásról?

Figyelt kérdés
Szeretnék tudományos téren pontos képet kapni, mert nekem is oly sok elméletem van, melyeket át lehetne vinni akár gyakorlati szintre is. Ha érdekel a téma és hiszel az időutazásban, sőt tudod azt hogy lehetséges és nem csak gúnyolódni vagy itt, akkor bátran írd le az álláspontodat a témával kapcsolatban. - (Ha érdekel, egy időutazási kísérlethez társakat keresek, kik segítenek kivitelezni a kísérlet gyakorlati részét.)

2021. aug. 15. 18:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Tisztelt mindenki!

El kell mondanom, hogy én jártam a jövőben. Hogy miként tettem és milyen okból, azt jelenleg nem áll módomban feltárni.Sajnos csak bizonyos dolgokról beszélhetek, mert ilyen szempontból meg van kötve a kezem.Egészen pontosan 2100-ban jártam.Furcsa élmény volt.Érdekes amit láttam, tapasztaltam.

Annyit mondhatok, hogy nem volt világvége, viszont mi emberek erőteljes szemléletváltáson mentünk keresztül, mert nem volt más választás...

2021. szept. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Utazz Ausztráliába akkor már a jövőben vagy. Utazz vissza és akkor visszautaztál a múltba.
2021. szept. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Sajnos 2100-ban Ausztrália mint ország már nem lètezik majd...pontosabban egy nagy globális föderáciò tagja lesz
2021. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdésa.
2022. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Idézek Andreas Eschbach - A Jézus-videó című könyvéből:


"Ugyanaz a helyszín, más kor. A mozivásznon működik is - a valóságban viszont ha csak az időt változtatnánk, a helyet nem, valahol a világűrben találná magát az időutazó. Hiszen a környéken semmi sem mozog olyan gyorsan, mint az állítólagos szilárd talaja lábunk alatt. Nem csak azért, mert a Föld huszonnégy óra alatt megfordul a saját tengelye körül - ami annyit tesz, hogy valaki, aki nyugodtan ül a foteljében közép-európai házában, valójában majdnem hangsebességgel mozog -, de a föld a Nap körül is kering, még ennél is nagyobb sebességgel.

A Nap pedig még lélegzetelállítóbb iramban köröz a Tejútrendszer középpontja körül, ami viszont olyan gyorsasággal száguld át az univerzumon, hogy arról a tempóról a földi rakétatervezők még csak álmodni sem mernek. Elképesztő, kozmikus körhinta. Eisenhardt nemigen tudta elképzelni, hogyan is lehetne valakit a tér-időn át olyan pontosan meghatározott célra küldeni, mint a kétezer évvel ezelőtti Palesztina. Talán ahhoz lehetne hasonlítani, mintha valaki a vásár leggyorsabb körhintáján körözve köp egyet, és eltalálja az ugyanazon a körhintán ülő meghatározott személy bal vállát.

Át a tér-időn...

Elakadt a lélegzete. Sietve lekapta a kezében tartott filctoll kupakját és írni kezdett.

Ha lehetséges az időutazás - vagyis ha lehetséges, hogy átküldjenek valakit a tér-időn - akkor ugyanúgy annak is lehetségesnek kell lennie, hogy egy másik bolygóra küldjék. Palesztinát eltalálni a kétezer évvel ezelőtti Földön, ami akkor sok milliárd mérföld távolságra volt a mostani helyétől, ugyanolyan nehéz, mint egy másik boygót, ami például az Alfa Centauri vagy az Epsilon Eridani körül kering."

2022. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!