Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szeretnék tanácsot kérni, van...

Szeretnék tanácsot kérni, van e valami "irodalom" könyv valami, amiből megtanulhatnék egyszerűbb áramköri rajzokat értelmezni?

Figyelt kérdés
Led villogó ilyesmik semmi extrém bonyolult, elemes ledes éjszqkqi világításokat csinálok hobbiból, és felvetette nekem egy apuka ötletnek, hogy csinálhatnék villogósokat is, és a fantáziám az egyből beindult, de fogalmam sincs, hogy kezdjek nek.

2021. szept. 11. 21:35
 1/4 kokomfitty ***** válasza:

Hát ha eddig nem jutott eszedbe, hogy begépeld a keresőbe, hogy pl: elektronikai alapismeretek, akkor nehéz bármit javasolni.... de mondjuk itt egy találat : [link] hátha ezzel el tudsz indulni.

Az alkatrészek működését mindenképp meg kell tanulnod, (ez iskolában több éves tananyag).

(Ugye egyelőre nem hálózatról szeretnél ilyet működtetni)

2021. szept. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem, mivel ezek gyerekszobákba kerülnek, és én asztalos vagyok, 2db AA elem fölé nem megyek.

Egyébként eszembe jutott, le is töltöttem egy rakat könyvet a témában, de gondoltam hátha van valami amit kimondottan ajánlanátok... elvégre ma már van millió applikáció, könyv, gyerekjáték, gyerekkönyv amik interaktívan tanítanak akár ilyen témában is, és mivel nekem csak az alapok kellenek egy illetve két ledes villogó szintjéig, gondoltam hátha kapok valami nagyon kezdőknek való tippet, leírást.

2021. szept. 12. 01:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Sok könyv van, nekem ez jutott eszembe.


[link]

2021. szept. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Találtam egy jó kis videósorozatot youtubon, és egy gyerekjátékot is, amiben mindenféle frankó dolgot lehet építeni, azt is megrendeltem, .eg egy próbatáblát, azthoszem így hívják és mindenféle kis kütyüt hozzá, így hogy kicsit jobban beleástam magam, meg hogy megértettem hogy működik a 2ledes villogó, elkezdett nagyon érdekelni az egész :) amúgy köszi, majd ennekbis utánanézek :)
2021. szept. 14. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!