Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezik az a "kozhely",...

Létezik az a "kozhely", miszerint a magyar nok a legszebbek a vilagon. Ha elfogadjuk igaznak, akkor tudomanyosan ala tudjuk tamasztani ( ugy értem genetikai, antropologiai szempontbol)?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, mert ugye a tudomány objektivitásra törekszik, ezzel szemben a szépség teljesen szubjektív, egyedi megítélés kérdése.
2010. szept. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van,Ez egy jól hangzó közhely marad.Kedves közhely:)
2010. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
:) Sok szép nő van nálunk, az biztos, de mindez csak szubjektív...
2010. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
ha így lenne már lett volna szépségkirálynőnk:D
2010. szept. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Előzőnek: szépségeink vannak, csak izlésünk nincs :D
2010. szept. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
77%
Szépségkirálynőnk akár már lehetett volna, ha nem az a mérvadó, hogy kinek az apucijának milyen vaskos a pénztárcája.
2010. szept. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

:) Koszi a valaszokat :)

Nagyon régen olvastam errol, valoszinuleg nem igazan helytallo tudomanyos megkozelités lehetett. Szoval néhany " kutato" ugy gondolta, azért kulonlegesen szépek a magyar nok, mert az idok folyaman , mivel tobbféle hatas érte a magyar népet, a magyar nok magukban hordozzak a legfobb nyugat-azsiai, szlav, kelet-europai jellegzetességeket...

A kulonbozo jellegzetsségek keveredése miatt vagyunk allitolag szépek...Ezt szerettem volna ha megcafoljatok, vagy alatamasztjatok :)

De tény, hogy nem igazan hiszek benne, marmint ezen kutatas eredményében :)

2010. szept. 1. 13:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csak Mo-n vannak szép lányok....
2010. szept. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

hát nem tudom, ez az idei szépségkirálynő jelöltünk egy vicc volt:D azt mondja szereti az ajándékokat amik kézből készülnek:D úgy beégette magát az angoltuásával hogy csak na:D és még olyan szép sem volt:)

na ő lehet h tényleg azért került csak oda mert apuci vmi fejes:)

2010. szept. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező, a 13:00-ás válaszodban tökéletesen összefoglaltad a lényeget: genetikai diverzitás. Ennyi. Ez tényleg jó, és tényleg nagyobb valószínűséggel termel szép nőket.


Ezt bizonyítani is tudom, mivel négy hónapot töltöttem Finnországban, és a saját szememmel láttam, hogy a finneken (férfiakon és nőkön egyaránt) bizony igen erősen meglátszik a belterjesség: sokan közülük annyira egyformák, mintha nem is anyától születtek volna, hanem lenne valahol az országban egy titkos klónozóüzem, ami sorozatban gyártja őket. Ami pedig a szépséget illeti, nos... erről csak annyit mondanék, hogy többször is eszembe jutott, hogy ha ott élnék, Mo.-ról leginkább a szép lányok hiányoznának, mert ott bizony még az igazán szépek is csak olyanok, mint nálunk az átlag. Most akkor képzeld el, hogy milyen lehet náluk az átlag.

2010. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!