Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van az, ha lemegyek...

Miért van az, ha lemegyek napozni a stégre és ugye az hullámzik a vízen, akkor utána én is hullámzok este az ágyban? (Úgy érzem mintha hullámozna az ágy)

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 22:07
 1/3 anonim válasza:
100%
Én is szoktam ezt érezni, amikor hazaérek strandról, mintha még mindig a vízben lebegnék. Nem tudom mitől van, de érdekes :)
2021. okt. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan negyven eve meselek ezekrol masoknak es nem ismerik.

Ez nem belso ful, hanem idegrendszer lehet. Mert a legdurvabb pelda egy delelotti hintaagyas par ora volt. Utana semmi problema, es egesz ejjel hintazott velem az agy. Tehat hosszu orakkal kesobb.

Tobb kulonbozo intenziven vegzett dolog utan, lefekveskor.

Vagy, almat szedtunk a gimnaziummal. Utaltam, mert nehez volt, nem lehetett vecere menni es uj suli volt. Este az agyban hallottam a femvodrok csorgeset es a traktort. Nem vagyok skizofren, de ez mar hallucinacio-szeru erzekcsalodas volt.

En hiperszenzitiv vagyok, panikbeteg, szoval felnott koromra szedek dilibogyokat. Bevallom, mikor manapsag siel velem az agyam, vagy hullamzik, stb, Xanaxot veszek be, es attol elmulik, kulonben egesz rosszul tudnek lenni.

2021. okt. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen. Sőt olyan is, hogy ilyen szabadtéri kondiparkban ilyen ide-oda mozgós eszközt kipróbáltam és utána mikor leszálltam, egy darabig még úgy éreztem, mintha ugyanúgy mozognék. (pedig már nem) Érdekes, nem tudom mi okozza.
2021. okt. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!