Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Myers-Briggs-típ...

Szerintetek a Myers-Briggs-típuselmélet (mbti) mennyire reális, mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, kinek milyen tapsztalatai, észrevételei vannak ezzel kapcsolatban.

#pszichológia #MBTI #Myers-Briggs #16 személyiség típus
2022. máj. 6. 17:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szórakoztató, de világmegváltónak nem mondanám. Ahhoz hogy valaki azokat a kérdéseket jól válaszolja meg (mármint úgy, hogy tényleg igazak legyenek rá a válaszok) már rendelkezni kell egy elég összetett önismerettel. Szerintem akinek az megvan, már sok pluszt nem fog adni. Viszont tényleg pontos, nekem legalábbis. Szórakoztató mémeket nézegetni, vagy leírásokat olvasgatni, és jót mosolyogni hogy "haha tényleg ezt szoktam csinálni", de kb ennyi. Komoly döntéseket nem egy életbiztosítás rábízni, de megfontolni meg lehet. Pl nekem olyan szakmám van ami elvileg az egyik legjobb a személyiségtípusomhoz, és szeretem is.
2022. máj. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Számomra reális eredmény jött ki, az előző jól mondta, hogy ehhez viszont nem árt a megfelelő önismeret. INTJ vagyok, ez abszolút áll rám. Cinikus vagyok, amiben pedig megtalálom az érdeklődési körömet, abban ambiciózus vagyok. Ami pedig az egyik legfontosabb, hogy cinikus s*ggfej is vagyok. :)
2022. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
INFP és maximálisan igaz rám, szeretem is, kreatív vagyok, gondoskodó, kedves és ember-orientált ìgy a szakmám is ilyen. Introvertáltként viszont intro hobbijaim vannak, az viszont nem igaz, hogy mi kerüljük az embereket. Megválogatjuk, kikkel szeretünk társaságban lenni, ennyi. :)
2022. máj. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
majdnem inden alkalommal bele illik a gyakorlatban a kognitív funkciók - mbti modell , és az enneagram is.
2022. szept. 2. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Rám szinte teljesen illett az ENTP amit eredménynek kaptam. 4 féle MBTI-t töltöttem ki és 3-ból ENTP és 1-ből ENFP jött ki, de az ENTP illik rám. 19/F
2022. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!