Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Egy színesbőrű vagy félvér...

Egy színesbőrű vagy félvér ember le tud égni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 18. 18:53
 1/10 anonim válasza:
66%
Le ha fizetése kevés de sok mindenre akar költeni.
2022. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mármint a napon.
2022. jún. 18. 18:57
 3/10 anonim válasza:
50%
óóó értem válaszolok mert képzeld dicséretes ötös lettem bioszból és így mindent tudok bioszból. Le tud égni napon a színesbőrnek is van setétebb árnyalata fekete ember le tud barnulni setétebb lesz bőre ezért túl magas uv és túl sok idő napon megégetheti bőrt de látszatra nem látszik ez nagyon sötét bőrön kreol bőrön látszik igen.
2022. jún. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és neki is súlyos sérülései lehetnek így.
2022. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Igen, le tudnak égni ha nagyon tűző napon vannak nagyon sokáig. Egy példa, nekem a férjem igaz nem fekete, indián származású, de eléggé sötét a bőre a magyar emberéhez képest. Tavaly nyáron egy kirándulás alkalmával órákig a tűző napon voltunk, és még ő is megpirult, az arcán, nyakán, de neki 2-3 nap múlva elmúlt a pír és pár árnyalattal sötétebb lett a bőre. Én hülye meg tűzpiros hólyagosra égtem, hónapokig kennem kellett magam égésre való kenőccsel, és még most is látszik az égés helye, de én már nagyjából egyenletesen visszafehéredtem azon a területen, tehát még barnulnom sem sikerült. 😅
2022. jún. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
86%
Minden ember le tud égni, rassztól, bőrszíntől függetlenül.
2022. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Amit régebben olvastam biológia könyvben, hogy barnulni szintén barnulnak napon. Gondolom leégni is ugyanúgy leégnek, de talán jobban bírják a hozzászokás miatt - de ezt a részét már csak tippelem.
2022. jún. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Japán Gulyás ***** válasza:
100%
Igen, csak körükben sokkal ritkább a bőrrák és egyéb káros következmény.
2022. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%

"Minden ember le tud égni, rassztól, bőrszíntől függetlenül."

végső soron minden ember le tud, de egy igazi ébenfekete bőrű közép-afrikait kb. egy hétre be kell hozzá zárnod a szoláriumba

2022. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
...45 fokon, egyenlítői delelő Nappal megvilágítva.
2022. jún. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!