Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Azok akik hisznek/lehetségesen...

Azok akik hisznek/lehetségesenek tatrtják hogy létezik telekinézis mi alapján gondolják ezt?

Figyelt kérdés
Neten az eggyik leírás arról szólt hoy az atomokat "lökik" meg ilyenkor akaraterővel és mint valami láncreakció az eggyik meglöki a másikat az meg következőt míg el nem ér a tárgyig és azt is megmozgatja, de még mindig nem értem miért gondolják hogy eggyes emberek az elméjükkel, akaraterejükkel megtudnak mozgatni egy atomot.

#telekinézis #pszichokinézis #pirokinézis #Mikro-telekinézis #meta fizika
2022. okt. 23. 14:37
 1/2 Kólauborkával ***** válasza:
94%

Én tudok az elmémmel közvetve atomokat mozgatni.

Csak arra gondolok, hogy megfogom a tollat, a kezeim pedig megfogják, máris atomokat mozgattam az elmémmel.


Erös, gyenge, gravitációs, elektromágneses. Én csak ezeket az eröket ismerem. Szóljatok, ha találtunk újat, akkor újragondolom a telekinézist, addig marad az elsö példám.

2022. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az a baj vele hogy az egész elképzelés is téves elméletileg is lehetetlen. Energiát nem lehet a semmiből teremteni, ez ellentmond minden fizikai törvénynek. Azt csak átalakítani lehet de óriási energia kellene ehhez ez pedig biológiai szinten nincs szervünk ami ilyesmire képes volna.

Például a fekete lyuk stb is sokáig csak elméleti szinten volt de meglehetett magyarázni hogy igen létre jöhet ilyesmi, és jó pár évtized telt el mire találtunk is ilyesmit.

2022. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!