Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van itt grafologus?

Van itt grafologus?

Figyelt kérdés

v vki elemezné az irásomat?

köszi:)


2010. okt. 1. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A grafológus abból él, hogy írást elemez. Te dolgoznál ingyen egy ismeretlennek, csak azért mert megkért az interneten?
2010. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
persze h nem,de én csak 1-2 infora lennék kiváncsi, nem kell az irásomat elemzni.. vagy ha igen akk nem ingyen kérném...
2010. okt. 2. 20:04
 3/12 anonim ***** válasza:
Tedd ide fel lefényképezve és akkor felületesen mondok róla néhány szót. Csak amatőr grafológus vagyok, nincs róla papírom. Egy profi elemzés, amit akár 20 órát át is készítenek kb 4-5 oldalon, vonalzóval, nagyítóval, darabszámolgatással 20-30 ezer forint. Etikailag se lehet így elemezni, mert az illetőnek nyilatkoznia kell, hogy ez az ő saját írása és felkéri a grafológust az elemzésre.
2010. okt. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen, h segitesz!:)

uhh azért nem gondoltam vna, h ilyen macerás egy dolog. ez naon durva!

am majd meglátod, h elég össze vissza irok, és csunyán is és igazábol annyira lennék elsösorban kiváncsi, h az mit jelent ha én ennyire másképp irok, szinte minden egyes szoban a betüket.

meg ha nem gond és nagy melo, akk 1-2 ismérvet is leirnál nekem? csak h tudjam ha irásban kérik az önélet rajzom, akk mire kell számitano az irásom miatt.

nagyon köszönöm segiteségeted!

örök hálám:D:D(nem soká felrakom az irományom)

2010. okt. 3. 11:16
 5/12 A kérdező kommentje:

[link]

Bocsi:$ azt még meg tudod mondani, h nagyjábol mik a jellemző betűjeim? betűvonások?

köszönöm :)

2010. okt. 3. 11:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Na akkor most tegyél fel egy másikat, mert én ebből körülbelül semmit nem látok. Az én monitorom eleve sötétebb képeket ad, de itt a papír is egészen sötét, és a vízszintesen elhelyezett papíron lévő szöveget nem is tudom értékelni, legfeljebb a nyakamat 90 fokban kitekerve.
2010. okt. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
okés és bocsi:$
2010. okt. 3. 14:04
 8/12 A kérdező kommentje:

[link]

ez már jobb?:$

2010. okt. 3. 14:12
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves Julianna!

Ez egy jó minőségű írás, ez az első kategória, tehát kiírt, intelligens emberé. A legfontosabb, ami a szemembe ötlik, hogy gyors, ami gyors gondolkodásra, magyarul okosságra utal. Ezt igazolják az egy vonalba összekötött ö és ü ékezetek, (magyartanárok rémálma) és az előrefutó ékezetek. A gondolataid már előbbre járnak, lendületes vagy. Némely ékezet viszont pontosan van a helyére kitéve és elég hosszú, az ékezet az önellenőrzés jele, tehát munkádban precíz vagy.

Nyitott, barátságos: szinte az első, amit egy grafológus megnéz, az az m és n betűk: ha girlandos, vagyis lágy vezetésű, fölfelé nyitott, olyan, mint az u vagy a w, az utal erre a tulajdonságra. A zárkózottak szabályosan kirajzolják a tetejét, ahogyan elsőben tanulták.

Ösztönlény is vagy, a nagy alsó zónás hurkok (g, j) anyagiasságra vagy erős szexualitásra utalnak. A gy betűből, pontosabban a g és az y kapcsolatából a párkapcsolatra lehet következtetni, de ez nálad ahány, annyiféle. Hosszúak a felső zónás hurkaid is: l, h, ezek a szellemi érdeklődésre utalnak.

Önértékelésed reális, betűméreteid normálisak, a norma kb 3 mm. Az az alatti kishitű, a jóval afölötti meg öntelt, persze a grafológia nem önmagában néz egyes jegyeket, hanem az egész rendszert, ugyanarra a tulajdonságra több példát. Ez olyan aprólékos munka, hogy hivatásszerűen nem tudnám űzni.

Az ingadozó sorirány némi kiegyensúlyozatlanságra vall, de ez nálad nem olyan súlyos, lehet akár rugalmasságnak is értelmezni. Írásod közepesen kötött, tehát vannak egybeírt betűkapcsolatok is, ez is a gyorsaságra, leleményességre, kreativitásra utal, meg vannak külön írtak is, tehát kötődsz az emberekhez, de önállóan is megállod a helyed. Betűid állók: kiegyensúlyozottság, két lábbal a földön. A telt oválok (o,a) azt mutatják, hogy jól érzed magad a bőrödben, ha ezek szűkek, inkább oválisak lennének az némi önkorlátozásra utalna. Érdekes megnézni a t betűket is, minél magasabban vn z áthúzás, nnál irányítóbb hajlamú az illető, nálad ezek középen vannak, tehát nem vagy egy uralkodó típus.

Az egész lapot áttekintve (ezzel kellett volna kezdeni, de engem a gyorsaság ragadott meg): globálisan átlátod a dolgokat normál, nkább nagyobb sorközökkel, lényeglátó vagy. A szótávolságod is megfelelő: nem tapadsz és nem vagy izolált. Soraid vége ugyanolyan, mint soraid eleje: kiszámíthatóság, megbízhatóság. Nem szélesek a margók, ez lehet anyagiasság, kihasználod a rendelkezésre álló teret vagyis lehetőségeket. A keskeny jobb margó is nyitottságra utal. A grafológia szimbolikája szerint a jobb irány az előremutatás, a világ, a bal a múlt, a család, az én.

Mulatságos, hogy nagyon hasonlít az írásod az enyémre, nekem az a szívem vágya, hogy egyszer egy grafológiai elemzést kapjak ajándékba valami alkalomra, de idáig még nem került rá sor. Az interneten olvasgathatod grafológusok oldalait, szokott rajtuk lenni némi magyarázat.

Szóval a kutyafuttában összehozott összképben keresve se találok negatívumot, én biztos felvennélek egy potenciális munkahelyre. Azért írj vissza, hogy mennyire vág egybe saját énképeddel!

2010. okt. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, még azt elfelejtettem, hogy olvasható az aláírásod, az írásképpel nagyjából megegyezik (kicsit kuszább), ez önmagad vállalására, egyenességre utal.
2010. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!