Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A füvezéstől tényleg elbutul...

A füvezéstől tényleg elbutul az ember?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 9. 14:12
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
75%
keress rá: marijuana mental degradation
2023. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
17%
Én miért keressek? Inkább neked kellene alátámasztanod amit állítasz, nem nekem keresgélnem az interneten.
2023. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes eszmefuttatás:

[link]

2023. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
82%
hát igen, ez is az elbutulás jele, hogy erdekel egy tema, de bszol utánaolvasni
2023. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:
100%
az alkoholtól igen, ezért se iszok annyit, mint általában a hajléktalanok, pedig én is az vagyok.
2023. ápr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
67%

@24 Tessék, ez egy forrás:

[link]

Ez több más tanulmány bevonásával igazolja, hogy a különböző kannabiolok hogyan segíthetnek vagy segítenek a neuronregenerálódásban, segíthetnek vagy segítettek már a demencia, a parkinson-kór, a huntington-kór vagy az alzheimer kezelésében. Valami hasonlót várnék tőled is, hogy ezeket cáfoló tanulmányt mutass, amik azt bizonyítják, hogy a THC fogyasztása pusztítja az agysejteket, meg hogy 2-3 év füvezés során olyan lesz az ember szervezete, mint egy 20 éve alkoholistáé, meg a többit, amiket írtál.

2023. ápr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 NTBS ***** válasza:
85%
Igen. A drogosok sok mindent elfelejtenek.
2023. ápr. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%
Sok haverom nem lett buta, de a megoldhatatlan problémáit nem oldotta meg ezzel az tuti.
2023. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
83%
Ha jól emlékszem akkor 5-10 év alatt napi füvezés esetén átlag 2-3 IQ pont romlás figyelhető meg. Mint írtam ez ha mindennapos.
2023. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
26%

Akkor most az alkoholtól, vagy a fűtől butul el jobban?


Mert szerintem sokmindentől függ.


A fűnek nincs akkora hagyománya, ezért nem is tudják úgy használni.


Szerintem semmivel sem bizonyítható, hogy elbutul tőle az ember. Semmilyen mérés nincs, hogy a fű használó butább lesz.


Sokan használnak, és mégsem lesznek butábbak. Szóval ez embertől is függ.


Ha valaki butább lesz tőle, valaki meg nem, akkor most mi a válasz?


Én használtam füvet, sokkal nagyobb dózisban, mint kellene, és nem volt akkora befolyása, mint az alkoholnak. Ugyanezt alkohollal próbáltam volna. Akkor inkább nem is mondok semmit.


A sok ismerősöm, akik tényleg, még a sört is megérzik, és nem csak csajok közül. Akkor az mi? Most akkor tiltsuk be az alkoholt?


Itassanak meg 4 doboz jó minőségű sört emberekkel. És egy olyan füves cigit, ami arányában egyezik a legtöbb alkohol fogyasztó mértékével, mintha 4 doboz sör lenne.. Tehát értitek. Próbálják ki, mitől lesz rosszabbul. Az alkoholtól milyen szarul voltam, az nem számít. Fűtől még nem hánytam. Sima sörtől mennyien fognak hányni? Gyárban dolgozom, de hányan, már a sima pár sört nem bírják. Pedig rohadt alacsony a százalék tartalma. 4%. Nem 40, meg 70%. Hanem 4. Az, hogy hányan lettek rosszul, hánytak, az semmi? Mert hogy az alkoholtól van, az nem komoly. Az nem "olyan" hányás. Ugye? Ugye nem olyan hányás? Mintha más drogtól lenne. Hát az alkohol is ugyanolyan drog.

2023. ápr. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!