Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Agy vagy fej átültetéssel...

Agy vagy fej átültetéssel legyőzhető lenne a halál?

Figyelt kérdés
Mindig fiatalabb testre ültetni át. Tudom, hogy ma még nem megoldható a műtét
2023. jún. 20. 02:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
60%
nincs folytonosság az eredeti én és a másolat között, a másolat érezheti azt, hogy én vagyok, de nekem attól még végem lesz a saját időmben. A környezetem örülhet, hogy a másolatom továbbra is velük van...
2023. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Itt inkább a tudat lementesevel kellene foglalkozni, abban van a jövő
2023. jún. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
24%

#12 - az emberiség tudatállományának lementése már kb. egy évtizede folyamatban van. Mit gondolsz mire van az internet meg az a sok felhasználói terminál? Miért lehet a legutolsó csórónak is okosmobilja?


Hamarosan jól vissza fog nyalni az a bizonyos fagyi!

:)

2023. jún. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
75%
Az okostelefonnak nem sok köze van ahhoz hogy egy elő ember tudatát le lehessen menteni hogy utána tovább éljen több száz évig :D
2023. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%
#14 - ki beszél itt egy konkrét személyről? Ki a francot érdekelne egy hétköznapi ember sekélyes tudatállapota, ha az egész emberiség lényegi tudásállományát megszerezheti? Minden eddigi tudományos ismeretet, minden fontos technológiát, mindent - ami után egy embernél fejlettebb intelligencia csak vágyódhat!
2023. jún. 21. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
Agy meg a fej átültetés elég nagy hülyeség. De a valós halál c. sorozatban lévő tudat áttöltő technológiával legyőzhető lenne a halál.
2023. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Oké akkor hogy lehet áttölteni atudatot és hova?
2023. júl. 28. 19:11
 18/25 anonim válasza:
Nézd meg a "valós halál" című sorozatot, mindenki tarkójába be van ültetve benne egy adat tok ami a tudatukat tárolja, szóval ha testük el is pusztul de a tok érintetlen marad, akkor egyszerűen áttöltik egy másik testbe.
2023. júl. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ez dokimentumfilm vagy valami kamu??
2023. júl. 28. 20:07
 20/25 anonim válasza:
Sci-fi sorozat, fent van a netflix-en
2023. júl. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!